Úspěšný seriál Černé vdovy se vrací. Všechny díly teď můžete sledovat online!

Veleúspěšná osmidílná série Černé vdovy, které představovaly herečky Jana Plodková, Jitka Čvančarová a Lucie Siposová, se vrací do vašich domovů. Prostřednictvím online archivu iPrima.cz můžete exkluzivně sledovat všechny epizody seriálu, jenž patřil mezi divácky nejoblíbenější televizní seriály za posledních několik let.
seriál Černé vdovy
seriál Černé vdovy
archiv Prima

reklama

Osmidílná série Černé vdovy vznikla jako adaptace finského seriálu Mustat Lesket. Tématem je ženská sounáležitost a sebevědomí, jež se po kurážném činu otřesou v základech. Renatu, Johanu a Veroniku spojuje přátelství a firma, ve které pracují jejich tři manželé. Tyto hrdinky poznáváme v okamžiku, kdy jedou se svými manželi na chatu k jezeru na Moravě, kde mají strávit prodloužený víkend. Holky, i když jsou manželi přehlíženy a občas i ponižovány, se ale tváří naprosto klidně. A podivně klidně se tváří také v okamžiku, kdy člun s jejich manželi najednou uprostřed jezera vylétne do povětří. Tři vdovy po "nehodě" však zastihne realita, kterou ani ve snu nečekaly.

V hlavních rolích excelují Jitka Čvančarová, Jana Plodková a Lucie Siposová, Boleslav Polívka, Filip Blažek a další.

Jeden z nejsledovanějších seriálů na Primě za poslední roky

Krimiseriál televize Prima Černé vdovy se během nedělních večerů držel na prvních místech sledovanosti, první díl zhlédlo 1 560 000 diváků (share 35,39 %) v CS 15+. Téměř stejné hodnoty share, 35,65 % (720 000 diváků), dosáhl seriál i u mladší cílové skupiny 15–54 let. Zároveň se jednalo o nejlepší start primáckého seriálu za poslední dva roky.

Černé vdovy bodovaly i u diváků, kteří sledují televizní obsah online. Na ten se Černé vdovy momentálně vracejí se všemi díly. Pustit si je můžete, kdykoliv se vám zachce!

VŠECHNY DÍLY SERIÁLU ČERNÉ VDOVY MŮŽETE VIDĚT ONLINE TADY

Černé vdovy - Natáčení očima Filipa Blažka  6

Čeká seriál Černé vdovy pokračování?

reklama

reklama