Veronika Majerová

Veronika je sexy, pohledná žena, ale chová se jako dítě. Nicméně je to typ ženy, který účinkuje v sexuálních fantaziích téměř každého muže.
Lucie Siposová si zahrála Veroniku

 Veronika miluje televizi, hlásí se do Talentu a do všech reality show. Její manžel Honza to považoval za trapné. Navzdory tomu, že Veronika je nesmírně sexy, s ní její manžel po jisté době přestal spát.

Po Honzově smrti potřebuje Veronika nutně peníze. Sama se neuživí a přichází první exekuce. Myslí si, že peníze  dostane z Honzovy životní pojistky. Jenže žádná pojistka v dohledné době nebude. Do toho všeho jí Honzův strýc s tetou do bytu nastěhují svého rozmazleného, nedospělého syna Alexe. Podle všeho Honzovi na byt půjčili, a tak jim polovina bytu patří. Veronika začne postupně brát peníze, které se našli u Renaty v tašce. Jenomže i to je ještě málo. Společně s dalším nedospělcem Alexem vymyslí blog s identitou slavné vdovy. V rámci své sexuální seberealizace, kromě mnoha jiných, svede a pro účely svého blogu zneužije taky mladičkého Filipa – nevlastního syna Johany. Ten se do ní ale naneštěstí zamiluje. Když se Filip dozví, že Veronika čeká dítě, chce převzít zodpovědnost. Veronika si ale poprvé v životě zvolí tu těžší cestu a rozhodne se dítě vychovávat sama.

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!