Drama na Mauriciu pokračuje: Letiště stále zavřené a vítr sílí

Cyklon Edilson, jenž ohrožuje ostrovy v Indickém oceánu, neustává. Rozbouřené moře a větrná smršť, která skoro znemožňuje vycházet ven, způsobuje paniku. Finalistky České Miss 2014 stále netuší, jestli dnes odletí domů. V tvářích všech jsou vidět velké obavy. Stále platí stupeň ohrožení 3.
Miss na Mauriciu jsou v pořádku
Miss na Mauriciu jsou v pořádku
Herminapress/Česká Miss

reklama

Hotel, ve kterém jsou ubytovány adeptky na českou královnu krásy vydal krizový plán, kterého by se měli všichni hosté držet.

1. Neopouštějte hotelové pokoje.

2. Pokud musíte pokoj opustit, držte se jen vyznačených cest.

3. Nechoďte mimo prostor hotelu.

4. Je zakázáno koupat se v moři až do odvolání.

Všechny krámky jsou zavřené, restaurace jsou zabedněné a palmy se neustále klátí pod náporem větru.

"Mám strach. Když vidím místní lidi, je na nich vidět, že mají strach v očích, a to mi důvěry rozhodně moc nepřidá. Navíc mám zítra v Praze oslavu a bojím se, že ji nestihnu, protože to vypadá, že vůbec neodletíme," přiznala se Veronika Kašáková s číslem 8 potom, co se dozvěděla, že letadlo, s kterým se mělo odpoledne odlétat, stále čeká v Dubaji na to, až se otevře letiště na Mauriciu.

"Mě se tady líbí. Jsem docela ráda, že se nám pobyt na Mauriciu prodlouží," bere nastalou situaci s humorem Simona Šimková s číslem 3.

Vítr v cyklonu se zatím pohybuje rychlostí kolem 85 km v hodině, ale nastávají obavy, že se rychlost zvýší až na 120 km/h, a proto je letiště stále zavřené.

Další informace bychom měli mít během několika hodin, takže vás budeme informovat o tom, jak se situace na Mauriciu, který ohrožuje tropická bouře, vyvíjí.

-dad-

Mohlo by vás zajímat

Miss v akci

Odhalení: Finalistky České Miss konečně přiznaly barvu!

Konec Los Angeles ve filmu "2012"

Čtyři katastrofy, jimiž lehlo popelem Los Angeles

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama