Finalistka České Miss č. 2 Kristýna Svobodová: Vypadá jako herečka Cameron Diaz

Tak to je ale podoba! Když jsme poprvé uviděli finalistku České Miss Kristýnu Svobodovou, tak jsme si ji regulérně spletli s americkou herečkou Cameron Diaz. Ale to se soutěžící s číslem 2 stává dnes a denně.
Kristýna Svobodová, finalistka číslo 2 - Obrázek 2
Kristýna Svobodová, finalistka číslo 2 - Obrázek 2

reklama

"Lidé mi často říkají, že jim někoho připomínám. Buď si myslí, že jsem modelka Renata Langmannová, nebo herečka z filmu Maska Cameron Diaz," řekla nám Kristýna, která se dokonce jako Cameron i směje.

"Můj bývalý i současný přítel mi tvrdili, že jsem celá Cameron, tak bych ji moc ráda poznala osobně," přála by si dívka s pořadovým číslem 2. "I když zatím ještě nevím, co bych jí řekla... Asi, ahoj, Cameron," smála se modelka z Brna.

"Z jejích filmů mám asi nejradši Charlieho andílky, ale ty nové hitovky mě moc neberou. Diaz byla mnohem lepší zamlada," myslí si Kristýna, která pracuje v eventové agentuře a někdy by ráda uspořádala večírek pro Miss.

-dad-


Názor redaktorky:

DD

Kristýna Svobodová s číslem 2 je velice charismatická a má takový ten francouzský šarm, který vás upoutá na první pohled. A navíc, kdo by neměl rád Cameron Diaz, že?

Missky v bazénu

Mrkněte se, jak tráví dny finalistky České Miss

Finalistky České Miss v bazénu - Obrázek 4

Vauu! Missky si zatancovaly v bazénu

 

 reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!