Finalistka České Miss č. 4 Simona Dvořáková: Mohla z ní být druhá Šarapovová, ale dala přednost studiu

Modelka Simona Dvořáková je neuvěřitelně sportovně nadaná. Hraje skvěle golf (hcp 14,3), lyžuje, umí velice dobře ping-pong a dokonce měla našlápnuto ke kariéře profesionální tenistky.
Finalistka České Miss 2014 Simona Dvořáková bojuje s číslem 4 - Obrázek 2
Finalistka České Miss 2014 Simona Dvořáková bojuje s číslem 4 - Obrázek 2
Dagmar Dandová

reklama

"Hrála jsem závodně tenis a trénovala jsem každý den, ale kolem patnácti let jsem se musela rozhodnout, jestli se tomuto sportu budu věnovat profesionálně. Tenis mě hrozně baví, ale musela bych kvůli němu odejít ze školy a to jsem nechtěla. Dala jsem raději přednost studiu. Ale to neznamená, že jsem se ho vzdala úplně," řekla nám Simona, která bude letos maturovat na Gymnáziu Jana Nerudy v Praze.

"Stala jsem se instruktorkou a dvakrát týdně trénuji malé děti. To mě hrozně baví. Děti jsou totiž hrozně akční a vidím na nich pokroky skoro každou hodinu," uvedla Dvořáková, která dokonce přes zimu dělala i instruktorku snowbordu ve Špindlerově Mlýně.

"Kdybych si měla vybrat, tak z tenistek fandím rozhodně Marii Šarapovové a z mužů Federerovi. Má takový dynamický akční styl hry, který mám ráda," přiznala se modelka, která vyhrála v roce 2011 titul Miss Golf.

Majitelka modelingové agentury Milada Karasová na ni hned pěla chválu: „Je to sportovkyně tělem i duší. A v modelingu se již také uplatnila,“ řekla  znalkyně krásy o Simoně Dvořákové.

-dad-

Názor redaktorky: 

DD

Simona Dvořáková s číslem 4 je podle mě typická princezna. Je krásná, milá a chytrá, takže je jen otázka času, než se z ní stane skutečná královna. A nemusí jít nutně jen o soutěž Miss.

Mohlo by vás zajímat

Kristýna Svobodová, finalistka číslo 2 - Obrázek 2

Finalistka České Miss č. 2 Kristýna Svobodová: Vypadá jako herečka Cameron Diaz


Gábina Bendová dostala číslo 1

Finalistka České Miss č.1 Gábina Bendová: V Číně ji uctívají jako bohyni

Missky v bazénu

Mrkněte se, jak tráví dny finalistky České Miss


reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!