Finalistka České Miss č. 5 Nikola Buranská: Dračice s řeckými kořeny

Temperamentní Nikola miluje kulturu středomořských národů a nejradši by se přestěhovala někam na Jih. Není divu, její praděda pochází z Řecka a byl to prý takový klasický "Řek Zorba".
Nikola Buranská na pláži
Nikola Buranská na pláži
Dagmar Dandová

reklama

"V Řecku jsem ještě nebyla, ale hrozně moc bych se tam chtěla podívat. Zatím jsem byla jako modelka v Itálii a byla jsem naprosto nadšená. Lidé na Jihu si prostě umí užívat. Ví, jak žít naplno a to se mi líbí," řekla nám Nikola, která  zbožňuje řecké báje.

"Mám velice ráda Ilias a Odysseu. Přemýšlela jsem nad tím, jak bych se zachovala jako Trojská Helena a já bych nesnesla, aby kvůli mě umírali lidé. V jejím případě bych prostě dala přednost povinnosti před láskou," zamyslela se modelka, která pochází z Přerova, a jak jsme zjistili, jejím partnerem je fotbalista Filp Novák.

"Chápu, že asi splňuji klasické klišé modelka a sportovec, ale my se s Filipem vzájemně podporujeme v tom, co děláme," uvedla dívka s číslem 5.

"Vtipné je, že mu často volají novináři a ptají se ho na otázky okolo sportu a teď mu někdo od novin zavolal, takže se Filip začal připravoval, jak bude mluvit o zápasu, ale dotyčný mu řekl, že je to sice super, ale že chce mluvit semnou, když jsem ve finále Miss. Tak mi překvapeně předal telefon...,"smála se Nikola.

"Přítel se rozhodně nebojí, že bych se s ním v případě výhry rozešla, vždyť přece, sportovce už doma mám," pobavila nás Nikola Buranská s číslem 5.

Názor redaktorky:

DD

Nikola Buranská s číslem 5 je díky "jižním" rysům naprosto jiná než ostatní finalistky. Navíc působí velmi elegantně a na Mauriciu má s sebou nejvíc společenských šatů a kabelek ze všech holek. Kdybych měla vybrat jednu holku ze Spice Girls, Nikola bude jednoznačně Posh. A vizuálně mi připomíná mix mladé Cindy Crawford a topmodelky Yasmeen Ghauri. Ze Cindy má  takový ten americký "drive" a z Yasmeen exotickou výjimečnost.

-dad-

Mohlo by vás zajímat

Simona Šimková má šanci uspět i jako herečka

Finalistka České Miss č. 3 Simona Šimková: Má slušně našlápnuto na hereckou kariéru

Finalistka České Miss 2014 Simona Dvořáková bojuje s číslem 4 - Obrázek 2

Finalistka České Miss č. 4 Simona Dvořáková: Mohla z ní být druhá Šarapovová, ale dala přednost studiu

Gábina Bendová dostala číslo 1

Finalistka České Miss č.1 Gábina Bendová: V Číně ji uctívají jako bohyni

Kristýna Svobodová, finalistka číslo 2 - Obrázek 2

Finalistka České Miss č. 2 Kristýna Svobodová: Vypadá jako herečka Cameron Diaz

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama