Finalistka České Miss č. 6 Kamila Bezpalcová: Kočka, co vás prokoukne

Kamilu Bezpalcovou si díky příjmení hned zapamatujete. Blondýnka navíc vystudovala Řízení lidských zdrojů a jako jedna z mála holek v soutěži už pracuje. Dělá personalistku a na pohovoru dokáže leccos odhalit.
Kamila Bezpalcová, finalistka České Miss č. 6 - Obrázek 3
Kamila Bezpalcová, finalistka České Miss č. 6 - Obrázek 3
Herminapress/Česká Miss

reklama

"Moje šéfová říká, že když Miss vyhraju, tak jí to bude líto, protože o mě přijde. A když nevyhraju, tak jí to bude také líto, protože se neumístím," řekla nám Kamila, která je perfektní řidička a ročně průměrně najede 75 tisíc kilometrů po celé republice.

Kamila pořádá výběrová řízení pro drogistickou firmu a to ji velmi baví: "Ráda se trénuji v tom, jak dokážu správně odhadnout lidi. Naučila jsem se, že se na každého musím dívat bez předsudků, protože málokoho odhadnete na první pohled," uvedla Kamila, která na střední škole pracovala jako modelka i pro známou návrhářku Vivienne Westwood.

"Do soutěže jsem se přihlásila hlavně kvůli sestře. Adriana se vloni dostala do semifinále, ale nakonec dala přednost rodině před modelingem a odstěhovala se do Turecka," prozradila nám dívka s číslem 6. "Ale díky mně má pocit, že je na Miss se mnou. Radí mi, jak se líčit, oblékat a to všechno kolem. Na finále už si koupila šaty a to hned 13. prosince, den potom, co jsem se dozvěděla, že jsem postoupila."

Kamila ze všeho nejvíc miluje pohyb. "Odmala jsem něco dělala. Hrála jsem tenis, volejbal, tancovala jsem, vyznám se v hokeji a ve fotbale..."

A my jsme dozvěděli, že je dokonce i instruktorkou zumby.


Názor redaktorky:

 

DD

Kamila to má v hlavě naprosto srovnané a je na ní vidět, že už má nějakou praxi i ve skutečném životě. Navíc má nejužší pas ze všech letošních finalistek. Přesně takový, kvůli kterému si venezuelské Miss nechávají odstraňovat spodní žebra. A Kamila ho má samozřejmě přírodní. 

 

Mohlo by vás zajímat

Tereza Skoumalová, finalistka České Miss č. 7 - Obrázek 5

Finalistka České Miss č. 7 Tereza Skoumalová: Vauu, Andie MacDowell znovu omládla!

Nikola Buranská na pláži

Finalistka České Miss č. 5 Nikola Buranská: Dračice s řeckými kořeny

Veronika Kašáková, finalistka číslo 8 - Obrázek 2

Intimní rozhovor s finalistkou Miss Veronikou Kašákovou: Pravda o sexuálním obtěžování a dětském domově


reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama