Finalistka České Miss č.1 Gábina Bendová: V Číně ji uctívají jako bohyni

Také byste si chtěli někdy vyzkoušet, jaké to je být bohyní? No stačí být jen mladá krásná blondýnka a vypravit se do Asie. Finalistka České Miss s číslem 1 Gábina Bendová s tím má bohaté zkušenosti.
Gábina Bendová dostala číslo 1
Gábina Bendová dostala číslo 1
Dagmar Dandová

reklama

Gábina dělá již čtyři roky modelku a často jezdí do Pekingu a do Guangzhou, kde je minimálně o hlavu vyšší než většina lidí, takže k ní nejen na ulici doslova vzhlížejí.

"Měřím 174 centimetrů, a když jdu v Číně po ulici, tak mě lidé obvykle zastavují a prohlížejí si mě," smála se blondýnka, která často jezdí pracovat do zahraničí. "Je to zvláštní pocit, když se na vás ostatní chodí koukat. Dokonce ke mě jednou přišel postarší muž a dal mi do ruky malé miminko. Vůbec jsem nevěděla, co s ním mám dělat. Až pak jsem pochopila, že si mě s ním chce dotyčný pán jen vyfotit," prozradila nám finalistka s číslem 1.

"Pár vět čínsky umím, ale nejlépe se vždycky dorozumím v supermarketu. Oni na mě spustí svým jazykem a já jim v klidu odpovídám česky. A pokaždé se domluvíme," uvedla Gábina Bendová.

"Nejzajímavější bylo, když jsme s holkama v Pekingu vyrazily na diskotéku. Nikdo tam totiž netancuje, protože všichni hrají karty. Prostě jen sedí a hrají. Samozřejmě jsem to také zkoušela, ale je to docela těžké. Navíc, kdo prohraje, musí pít," řekla nám finalistka z Olomouce.

Gábina si ale přivezla z Číny i jednu velice nepříjemnou zkušenost. Onemocněla tam
meningitou a hrozilo ji, že to nepřežije.

"Bylo to hrozné. Najednou jsem se nemohla hýbat, krvácela jsem... Až později jsem se dozvěděla, že pokud si nevezmu do 48 hodin lék, můžu umřít. Naštěstí tam byla kamarádka, která mi dala nějaký prášek, který mi doslova zachránil život," svěřila se nám modelka.

"Zpátky do Čech mě přiváželi jako invalidu. Léčila jsem se z toho 3 měsíce a psychicky mi trvalo rok, než jsem se s tím dokázala vyrovnat. Naštěstí už je všechno v pořádku a díky tomu jsem se naučila vážit si života."

"Ale na Čínu jsem rozhodně nezanevřela," dodala Gábina Bendová s číslem 1.

-dad-

Názor redaktorky:

DD

Gábina Bendová s číslem 1 může působit na první pohled nenápadně, ale postupně zjistíte, že je velmi osobitá. Navíc musím smeknout předtím, co všechno zažila, a s jakou noblesou dokázala překonat to špatné, co ji v životě potkalo.

Mohlo by vás zajímat

Kristýna Svobodová, finalistka číslo 2 - Obrázek 2

Finalistka České Miss č. 2 Kristýna Svobodová: Vypadá jako herečka Cameron Diaz

Missky v bazénu

Mrkněte se, jak tráví dny finalistky České Miss

Video VIP zprávy: Podívejte se na 10 finalistek soutěže Česká Miss

To jsou ony: Semifinalistky soutěže Česká Miss!


reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!