Finalistky České Miss spolu denně soutěží. Kdo jde komu po krku?

Být na ostrově mezi deseti kráskami se může zdát jako ráj, ale ten se může během okamžiku změnit v peklo. Holky totiž bojují o titul královny krásy a za výhrou by si měly tvrdě jít, zatím je ale klid! Kandidátky na Miss jsou prý kamarádky a vzájemně se ve všem podporují. Věříte jim to?
Finalistky České Miss 2014 na Mauriciu - Obrázek 4
Finalistky České Miss 2014 na Mauriciu - Obrázek 4
Herminapress/Česká Miss

reklama

"S holkama jsme skvělý tým. Zatím všichni držíme spolu," prozradila nám finalistka číslo 6 Kamila Bezpalcová.

"Vážně, my se máme s holkama rády," přitakala jí hned Veronika Kašáková s číslem 8.

"Ani bych si netipla, kdo vyhraje, protože každá z holek je osobnost," dodala čtyřka Simona Dvořáková.

Vypadá to, že to holky myslí upřímně!

A to spolu musí každý den v něčem soutěžit. Ráno mají od 10 hodin sportovní program, jako je tenis, ping-pong, volejbal nebo plavání. Od jedné hodiny je oběd, kde každá z nich kouká do mobilu a sleduje, kdo si je přidal zrovna na Facebook, a odpoledne mají zase nějakou aktivitu, jako je lekce kreolštiny, vaření nebo potápění.

A po večeři? To jdou většinou všechny spát, aby byly na druhý den odpočaté. Dvě z nich totiž každý den vstávají ráno v 6 hodin a odjedou někam na ostrov, kde dostanou "tajný" úkol, který se dozvíte až v přímém přenosu.

A další dvě holky se fotí a točí medailonky. A to je překvapivě velice baví, i když musí být skoro celý den na prudkém sluníčku a tvářit se, že je všechno v pohodě.

"Je to super, vůbec nejsem unavená," řekla nám v šest večer Gábina Bendová s číslem 1 potom, co se celé odpoledne "pekla" na slunci a fotila se v plavkách.

"Jasně, že vydržet celý den na sluníčku a pózovat je náročné, takže doufám, že výsledek bude stát za to," smála se Simona Šimková, která dostala číslo 3.

Trochu to na Mauriciu vypadá, jako bychom se ocitli ve Stepfordu... No velice by nás zajímalo, kde organizátoři soutěže Česká Miss našli deset krásných holek, které milují sport a nikdy si na nic nestěžují. A to ani když musí pracovat v opravdu náročných podmínkách...

Že by román oblíbeného amerického autora Iry Levina Stepfordské paničky dostával reálné rozměry?
 

Nebo hodné holky skutečně existují?

-dad-

Mohlo by vás zajímat

Missky v bazénu

Mrkněte se, jak tráví dny finalistky České Miss

Miss se učí kreolsky

Angličtina je pasé! Finalistky České Miss 2014 mluví kreolsky a domorodce učí češtinu

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!