Jedna z těchto krásek bude nová Česká Miss. Jak se vám líbí?

Česká Miss Gabriela Kratochvílová brzy předá korunku své nástupkyni, jež se stane desátou Českou Miss. Která z těchto krásek to bude?
Finalistky jubilejního 10. ročníku České Miss
Finalistky jubilejního 10. ročníku České Miss
České Miss/Hermina

reklama

O postup do finálové desítky se utkalo padesát tři dívek, které zvítězily v osmi regionálních castinzích, jejich řady doplnila vítězka soutěže Miss Golf.

„Před deseti lety jsme si předsevzali, že Česká Miss nehledá jen hezkou tvář. Dnes jsme se my i soutěžící znovu přesvědčili, že to stále platí. Rozhodování nebylo jednoduché, je vidět, že dívky přípravu nepodceňují, pracují na sobě, přemýšlejí, jak porotu zaujmout. S výsledkem jsem spokojená, teď už bude na divácích, která z deseti finalistek si získá ve velkém finále jejich srdce a hlasy,“ zhodnotila letošní semifinále ředitelka soutěže Michaela Maláčová.

Byla to právě ona, kdo se ujal předsednictví poroty, potažmo těžkého úkolu vybrat deset finalistek. Spolu s ní rozhodovali o osudech dívek v soutěži Libor Bouček a Iva Kubelková, místo v porotě přijaly i České Miss Renata Langmannová a Gabriela Kratochvílová, nechyběly České Miss World Lucie Kovandová a Veronika Machová. Miss Earth Tereza Fajksová a Česká Miss Earth Monika Leová v porotě usedly krátce po návratu ze světové soutěže na Filipínách, kde Tereza Fajksová korunovala svoji nástupkyni.

-dad-

Mohlo by vás zajímat

Gabriela Islerová z Venezuely

Tahle kráska z Venezuely je novou Miss Universe

Monika Leová je modelka a moderátorka

Monika Leová: pomáhala po tajfunu na Filipínách

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama