Misskám v patách: Dřepy v letadle a věnce proti zápachu

Redakce Prima Stylu pronikla až na Mauricius, kde právě probíhá soustředění deseti finalistek jubilejního desátého ročníku soutěže Česká Miss. A společně s foťákem a kamerou pro vás bedlivě sledujeme, jak to zde probíhá a co se na takovém soustředění krásy vlastně dělá.
Soustředění České Miss 2014 na ostrově Mauricius - Obrázek 1
Soustředění České Miss 2014 na ostrově Mauricius - Obrázek 1
Herminapress/Česká Miss

reklama

Den první: Odlet do Indického oceánu

Zatímco my normální lidé balíme tři hodiny před odletem a stresujeme se, že nemáme pas, finalistky soutěže královny krásy toho do odletu musely stihnout neuvěřitelně hodně. Už od rána musí být upravené, načesané, absolvují mediální trénink a dají několik rozhovorů před cestou. Pak není divu, že se se svými kufry nevejdou do váhového limitu...

Na ruzyňském letišti vypadaly finalistky České Miss na první pohled jako parta hezkých vysokoškolaček, které jedou na dovolenou někam do tepla. Ale při podrobnějším zkoumání ihned zjistíte, že každá z nich má určitou osobní auru a vyzařuje z ní něco, co ji odlišuje od všech ostatních.

V letadle kolem nich také prošla třikrát stejná paní, která se nakonec rozhodla, že se jich zeptá: "Tady je nějaká kumulace hezkých holek. Nejste náhodou nějaké missí soustředění nebo tak něco?"

Největší překvapení: všechny finalistky jsou neuvěřitelně přátelské. Až to vypadá, že mezi nimi neexistuje žádná rivalita. Na dotaz, jestli si vzájemně podřezávají podpatky vám v klidu odpoví, že tohle se neděje a ani o tom neslyšely. No uvidíme...

Let

Cesta na Mauricius trvá celkově kolem patnácti hodin. Z Prahy do Dubaje se letí šest hodin, tam se dvě hodiny čeká na další spoj a pak přes dalších šest hodin směr Indický oceán.

No jo, ale co můžete dělat, když je letadlo úplně narvané a musíte tam vměstnat deset modelek, které mají tak dlouhé nohy?

Naštěstí je většina z nich neuvěřitelně skladná a v průběhu letu na sedadlech seděly, klečely, skákaly, dřepěly…. Takže se nikdo moc nevyspal a po dvanácti hodinách v letadle musely holky zakrýt kruhy pod očima a hodit se do gala. Čekalo je totiž mauricijské přivítání.

Hned si odběhly na toaletu a z bandy vysokých štíhlých studentek se najednou staly královny krásy. Převlékly se z cestovního oblečení do šatů, nalíčily se, a přesto, že byly po cestě příšerně unavené, najednou vypadaly, jako by prospaly celou noc v posteli s nebesy.

Proměna to byla tak dokonalá, že pokud měl někdo pocit, že ví, jaké holky odjely z ruzyňského letiště, byl najednou naprosto ztracený. Všechny totálně změnily vizáž. Najednou se kolem nich začali sbíhat mauricijští muži a chtěli se s nimi vyfotit.

Následovalo bouřlivé přijetí a každá z holek dostala na přivítanou květinový náhrdelník.

Zajímavé je, že prapůvodním záměrem navlékání těchto voňavých věnců bylo, aby zakryly pach přijíždějících námořníků, kteří trávili na lodi bez vody spousty dní. Nicméně dnes nikdo nechtěl naznačit, že by kterákoliv z dívek zapáchala, ale věnce jim byly přiděleny na počest.

Již od zítřka čeká finalistky náročný program: natáčení, focení, zajímavé úkoly a rozhovory.

Jsme "Misskám" v patách a o všem vás budeme i nadále informovat.

Mohlo by vás zajímat

Finalistky České Miss jako barmanky

Finalistky České Miss: před odletem na exotický Mauricius skočily za bar

Česká Miss - vítězky pěkně pohromadě

Zajímavosti o Českých Miss II: Hádejte, jak se nejčastěji jmenují královny krásy

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!