Monika Leová: pomáhala po tajfunu na Filipínách

Modelka a moderátorka Odpoledních zpráv na Primě Monika Leová odjela na finále Miss Earth na tajfunem zničené Filipíny. Monika se bohužel neumístila a nepřevzala tak korunku od loňské vítězky, Češky Terezy Fajksové.
Monika Leová je modelka a moderátorka
Monika Leová je modelka a moderátorka
Herminapress/Česká Miss

reklama

Ta získala titul Miss Earth jako první Češka v historii soutěže. Svou korunku symbolicky předala vítězce soutěže Alyz Henrich z Venezuely. I když se Monika Leová podle hodnocení poroty neumístila, aspoň v oficiálním hlasování fanoušků soutěže, tzv. People’s Choice, obsadila krásné 6. místo.

„Jsem vděčná, že jsem byla právě v této soutěži. Doufám, že jsme alespoň trochu strhly pozornost médií a pomohly jsme tak Filipínám po tajfunu Hayian“, řekla Monika. „Odvážím si velmi silné zážitky, kdy jsme se tváří v tvář setkaly s lidmi ze zasažených oblastí. Neztratili úsměv a já je nestačila obdivovat,“ řekla Monika Leová o své účasti v soutěži.

Na Filipínách strávila Monika tři týdny. I v přípravě na finále dívky dodržely heslo soutěže „Beauties for a Cause“ a kromě focení a zkoušek se věnovaly především pomoci obětem po tajfunu, ekologické osvětě, sázení nových stromků a dalším veřejně prospěšným aktivitám.

Monika Leová, 22 let

Narodila se v Praze, ale od narození žila v malé vesničce Dvořisko nedaleko Chocně. Pochází z kulturně smíšené rodiny, což vysvětluje její exotický vzhled. Studuje statistiku na Vysoké škole ekonomické v Praze na Fakultě informatiky. V březnu 2013 se stala Českou Miss Earth. Od srpna 2013 moderuje Odpolední zprávy na TV Prima.

-dad-

Mohlo by vás zajímat

Herečka Dana Morávková

Sázka na rudé rty. Působí velice sexy! (20 FOTEK)

Video VIP zprávy: Michaela Maláčová pozvala na zahájení příprav 10. Miss všechny předchozí vítězky

Michaela Maláčová: Je dojemné, jak se Miss změnil jejich život

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama