Pánové, nemáte šanci! Nikdo z krásek ve finále netrpí "missí" nemocí

Finalistky České Miss na exotickém Mauriciu pořád koukají do mobilu. Při snídani, při focení a hlavně po večeři. Co tam hledají? Nic. Jen neustále informují své kluky o tom, že na ně pořád myslí...
Miss se učí kreolsky
Miss se učí kreolsky
Herminapress/Česká Miss

reklama

Všechny krásky na otázku, jestli mají přítele, okamžitě odpověděli, že ano. A že se rozhodně nebojí toho, že se s dosavadním klukem po soutěži rozjedou, aby si našli někoho bohatšího a úspěšnějšího.

U Simony Dvořákové s číslem 4 a Nikoly Buranské číslo 5 se toho ani tak neobáváme, protože obě už mají doma známé partnery. Simona chodí se synem Mirka Topolánka Tomášem a Nikola s fotbalistou Filipem Novákem.

"Rozhodně nechci, aby to vypadalo, že se chci díky Filipovi zveřejnit. Já bych o něm nemluvila, ale vy jste to ze mě vytáhli," smála se Nikola Buranská.

"U mě přítel ani původně nechtěl, abych se do soutěže přihlásila, ale teď mi naprosto fandí," řekla nám Simona Dvořáková.

Ostatní holky souhlasně přikyvovaly, že jim žádná "missí nemoc" nehrozí, a že partnera rozhodně v případě vítězství neopustí.

Všechny se také shodly na tom, že velmi obdivují Českou Miss 2013 Gábinu Kratochvílovou. Ta je prý pořád se svým přítelem, kterého měla už před soutěží. A to není ani slavný sportovec ani milionář.

No uvidíme... Jak se říká, do roka a po finále!

-dad-

Mohlo by vás zajímat

Modelky na paddleboardu

Missky řádily na prkně: Mrkněte se, jak modelky chytaly pádlem ryby


Ztraceni v moři

Drama v České Miss: finalistky se málem utopily!

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!