Tahle kráska z Venezuely je novou Miss Universe

Novou Miss Universe se stala pětadvacetiletá Maria Gabriela Isler z Venezuely. Na druhé místě skončila dívka ze Španělska a na třetím stanula kráska z Ekvádoru. Celkem se v Moskvě o korunku Miss Universe utkalo 86 krásek z celého světa.
Gabriela Islerová z Venezuely
Gabriela Islerová z Venezuely
Isifa

reklama

Bohužel Česká Miss Gábina Kratochvílová se mezi 16 finalistek nedostala.

„Finálový večer a celý pobyt na soutěži v Moskvě byl pro mě jedním z největších zážitků v životě. Byla to práce a velmi cenná zkušenost. Uspěla jsem především sama u sebe, ale raduji se také ze získaného titulu BOND GIRL. Splnil se mi sen, podívala jsem se do Ruska a poznala mnoho nových kamarádek,“ řekla po soutěži Kratochvílová.

Gabriela však neodjíždí z ruské metropole s prázdnou, odváží si šerpu a titul Bond Girl, který získala díky divákům Yamamay Swimsuit Competition na Fashion Weeku. Podle reakcí některých blogerů Miss Universe si ale česká kráska aspoň získala všechny svojí přirozeností a šarmem.

Miss Universe

Mezinárodní soutěž krásy se koná každoročně od roku 1952. Pořádá ji Miss Universe Organization, která sídlí v New Yorku a jejími spoluvlastníky jsou televizní stanice NBC a Donald Trump.

Gabriela Kratochvílová

Česká Miss 2013 se narodila 11. února 1990 v Chotěboři. Tam také vystudovala osmileté gymnázium, poté studovala na Vysoké škole hotelové bakalářský obor Hotel Management. Letos druhým rokem pokračuje v magisterském oboru Marketing Communication, který studuje v anglickém jazyce na Vysoké škole. Miluje českou krajinu, kuchyni, moravské víno a české pivo. Má ráda aerobik, tančí, maluje, fotografuje a cestuje.

-dad-

Mohlo by vás zajímat

Česká Miss Gabriela Kratochvílová v tomto modelu vypadá božsky

Tip pro agenta 007: Která Češka se k němu hodí nejvíc? Hlasovalo se na Miss Universe

Video VIP zprávy: Nejen Beata Rajská, ale celá rodina vymýšlela, v čem Gábina zaujme porotu

Šaty Miss Kratochvílové: Rodinná spolupráce

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama