Vauu! Gábina Kratochvílová bude na Miss Universe neskutečně sexy

Česká Miss 2013 Gabriela Kratochvílová se chystá do Ruska, aby 22. října bojovala na 62. ročníku světové soutěže krásy o titul Miss Universe. Zajímá vás, co si všechno si s sebou bere? V kufru si poveze neskutečně svůdné kostýmy a jeden z nich je dokonce ve stylu „nahá-oblečená“.
Česká Miss 2013 Gabriela Kratochvílová si národní kroj navrhla sama
Česká Miss 2013 Gabriela Kratochvílová si národní kroj navrhla sama
Česká Miss

reklama

Gabriela si na Miss Universe chystá zabalit čtvery krátké koktejlové šaty a čtvery dlouhé večerní od Beaty Rajské.

Nás ale nejvíc zaujal národní kostým, který je výsledkem jejího vlastního návrhu. A na jeho realizaci spolupracovala s maminkou a sestrou Janou. V něm vypadá Česká Miss opravdu půbavně.

Zeptali jsme se Gábiny, jaké bude mít hlavní šaty na soutěžní galavečer.

Paní Beata se už dříve vyjádřila, že šaty jsou rám, který má podtrhnou moji osobnost. Ty moje jsou sněhově bílé, lehké jako dech. Vlastně se v nich vznáším. Zdobí je české sklo a věřím, že ve velkém finále zazáří. Cítím se v nich báječně.

Co se vám na nich líbí nejvíc?

Nejvíc se mi líbí to, jak se v nich cítím. Je to skutečně róba na velkou událost. Mají úžasný střih. Na zádech je rafinovaný detail tylu, zdobí je hravá plisovaná sukně. Paní Beata říká, že jsem v nich oblečená neoblečená, já si v nich připadám svůdná :-).

Jak se připravujete na soutěž?

V posledních týdnech natáčím film Bony a klid 2, takže jsem svůj čas dělila mezi přípravu na světovou soutěž a natáčení. Angličtinu jsem naštěstí pilovat nemusela. To je moje láska a velký koníček.

A děláte něco speciálního?

Cvičím, ale já cvičím v podstatě pořád. Jsem člověk, který pohyb k životu potřebuje. Hodně času jsem také věnovala garderobě a přípravě doplňků... A vůbec všeho, co si musím zabalit na tři týdny do Moskvy do dvou kufrů. Co se týká vzhledu, nechala jsem si společně s mojí sestrou Janou vybělit zuby, abych v Moskvě zazářila i úsměvem.

Na co se na soutěži nejvíc těšíte?

Těším se na spoustu věcí. Určitě na velký finálový galavečer. Je to moje první cesta do Ruska a i když budeme mít přesně daný program, určitě nás čeká prohlídka Moskvy, takže to bude zážitek. A jsem zvědavá na dívky z jiných zemí, především exotických, do kterých bych se ráda podívala.

Upravila jste si jídelníček?

Jím normálně zdravě a často a ráda. Teď, když trávím tolik času na natáčení, tak je těžší mít pravidelný režim. Filmaři přece jen mají jiný rytmus, hlavně když se točí tzv. nočka, snídá se v noci a vydatně.

Je film Bony a klid 2 vaše první zkušenost před kamerou?

Je to má první herecká zkušenost. Mám osm natáčecích dnů, což není málo. Role je to ale větší významem než plochou. S Jakubem Prachařem zastupujeme ve filmu novou, další generaci.

A jak se vám spolupracuje s Jakubem Prachařem, který hraje ve filmu vašeho partnera?

S Jakubem se mi spolupracuje výborně. Je to profesionál a pomáhá mi s textem. Má trpělivost, když se mi třeba něco nepovedlo na první klapku.

Dovedete si představit, že byste přesedlala z modelingu na herectví?

Jsem především Česká Miss. Díky vítězství jsem se vrátila po několika letech k modelingu, který mě baví. Je úžasné spolupracovat se skvělými návrháři, jako je třeba Beata Rajská. Ale nevidím svoji budoucnost jen v modelingu. Hraní mě baví. Na ostatních je posoudit, zda mi i jde. Uvidíme. Nikdy neříkej nikdy :-).

Mrkněte na naši fotogalerii, jaké šaty si Gábina veze do Moskvy. Černé a oranžové šaty nejsou sice příliš nápadité a vypadají tuctově, ale bílá róba na závěrečný galavečer Gábině úžasně sedne a vypadá v ní naprosto světově. Tak držíme palce, aby nebyla jen první krátkovlasá Miss v ČR, ale i ve vesmíru.

 -dad-

Mohlo by vás zajímat:

Miss Gabriela Kratochvílová má dokonalou postavu

Česká Miss Kratochvílová vyhrála a skončila na bedně

Štěstí Miss America 2014 s indickými kořeny trvalo jen pár vteřin. Hned poté začaly rasistické útoky

Nová Miss America: Američané ji nechtějí!

Video VIP zprávy: Na Miss World se objevila falešná Miss. Nikdo ji nezná!

Průšvih na Miss World: Objevila se tu falešná Miss!

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama