Zraněná finalistka České Miss v slzách: Už nikdy nebudu moct točit reklamu na boty!

Finalistka České Miss Nikola Buranská s číslem 5 je na soustředění na Mauriciu v depresi. Při plavání v moři šlápla na korál a rozřízla si nohu. Palec jí tak krvácel, že musela odjet do nemocnice, kde skončila s pěti stehy.
Nikola Buranská měla na Mauriciu úraz - Obrázek 3
Nikola Buranská měla na Mauriciu úraz - Obrázek 3
Herminapress/Česká Miss

reklama

"Bylo to hrozné. Doktorka se mi v ráně hrabala, aby mi vytáhla zbytky korálů, a to tak příšerně bolelo. Navíc u toho byl štáb, který to všechno točil, takže jsem nechtěla moc ječet, abych nevypadala jako hysterka, ale to se nedalo. Ta bolest byla strašná!" přiznala brunetka, která už se do konce soustředění v Indickém oceánu rozhodně nevykoupe.

"Udělali mi rentgen a nakonec mi ránu zašili. Budu tam mít hroznou jizvu. Na reklamu na boty, kde bych ukazovala nohy, můžu rovnou zapomenout," povzdychla si dívka s číslem 5 zničeně.

Navíc dostala injekci proti tetanu a kvůli obavě z infekce musí brát antibiotika, takže by se na Mauriciu měla vyvarovat jakémukoliv pobytu na sluníčku.

Zatímco ostatní finalistky se účastní na ostrově různých aktivit, Nikola musí celé dny ležet se zavázanou nohou na lehátku. A když chce jít na záchod, musí jí některá z holek pomáhat, aby tam vůbec dopajdala.

"Jasně, že jsem z toho vyřízená. Kdyby to aspoň tak nebolelo. Těšila jsem se, že až bude volnější program, že budu chodit plavat, ale mám smůlu. Jednou jsem si zapomněla boty do vody a hned musím šlápnout na korál," uvedla smutná modelka.

-dad-

Mohlo by vás zajímat

Miss a alkohol

Česká Miss a alkohol? Víme, která z holek se ráda napije!

Holky studují, co je to Modrý Mauricius

Zákeřná anketa pro naše Miss: Která z nich ví, co je to Modrý mauricius?

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama