A je to tu! Česká Miss 2015 zná své finalistky (rozsáhlá fotogalerie)

Celý sobotní den probíhalo ve Špindlerově mlýně semifinále jediné národní soutěže krásy Česká Miss 2015. Necelá padesátka začal své klání v deset hodin dopoledne, finálová desítka byla známa chvíli před sedmnáctou hodinou. A jak celý den vlastně probíhal?

reklama

Dopolední část soutěže obsahovala dvě disciplíny, představení jednotlivých semifinalistek a promenádu v plavkách spojenou s rozhovorem v angličtině. Již při první disciplíně došlo k vtipné chvilce, kdy soutěžící č. 36 Jana Papežová přítomným v rámci svého představení popřála dobrého večera. Při promenádě v plavkách si již na své přišli přítomní pánové, ale rozhovor v angličtině vedený Liborem Boučkem ukázal mírné nedostatky v jazykové vybavenosti jednotlivých dívek. Poté porota po poradě zmenšila okruh kandidátek na finálovou desítek na dvacet čtyři dívek.

Ty hodinu po poledni začaly bojovat v dalších dvou disciplínách – volné disciplíně, kterou si samy zvolily a rozhovoru. A tak třicetičlenná porota viděla akrobatický rokenrol, street dance, gymnastiku, čtení úryvku Lady McBeth ve staroangličtině, posilování ve dvojici za pomoci vlastní váhy, zpěv ve znakové řeči nebo míchání drinků. Nezapomenutelnou a také nepřehlédnutelnou volnou disciplínou předvedla Martina Karkošová, která předvedla ohnivou show. 

Při rozhovoru, který vedl moderátor semifinálového kola Petr Vágner, pak porota zjišťovala odpovědi dívek na otázky jako, co by měla mít vítězka České Miss 2015, jaké záludné otázky by daly svým konkurentkám při finálovém večeru, zda čtou či kde se vidí za pět let.

A před 17:00 bylo jasno o tom, které z dívek se stanou finalistkami ročníku 2015! A které šťastné to jsou? Kateřina Balušková z Prahy, Jelizaveta Černěcká z Prahy, Leona Hlavová z Krásné Lípy, Karolína Humečková z Prahy, Andrea Kalousová z Jablonného nad Orlicí, Martina Karkošová z Velimi, Kateřina Krobová z Prahy, Marie Kumberová z Prahy, Karolína Mališová z Otice a Nikol Švantnerová z Českých Budějovic.

Při vyhlášení finálové desítky panovaly velké emoce, zvláště byly vidět u Kateřiny Baluškové, která byla z postupu naprosto dojatá. Po prvotním šoku následovalo focení, úsměvy a celkové uvolnění nálady.

A jak je se soutěžícími spokojená nová majitelka a ředitelka Marcela Krplová? „Jsem naprosto nadšená,“ zářila po vyhlášení výsledků majitelka České Miss. „Těch krásných dívek je tady na dvě takovéto soutěže, byl to dobrý ročník,“ byl spokojená. A jak hlasovala porota? „Musím konstatovat, že porota byla ve svých hlasech téměř vyrovnaná a finálová desítka je v 90% shodě, tak jak byly výsledky sečteny,“ dodala ještě.

Dívky nyní čeká lednové soustředění na Kapverdských ostrovech, kde budou fotit kalendář a únorové soustředění v České republice, při kterém se budou vzdělávat například v etiketě nebo absolvují kurz herectví.

Podívejte se, jak den probíhal ve velké fotogalerii!

A jak vypadaly castingy České Miss 2015?

Jitka Válková a Gabriela Franková rozdávaly úsměvy na všechny strany

Česká Miss 2015 odstartovala! Kdo putuje do semifinále? (akutalizováno)

Semifinalistky

Třetí casting České Miss 2015 v Ústí nad Labem byl neuvěřitelně úspěšný!

Jana Svobodová, 18 let, Rokytnice nad Rokytnou

Další casting České Miss 2015 v Brně obohatil soutěž o tyto krásky:

Kalousová Andrea, 18 let

Další várka krásek, které se budou ucházet o titul Česká MISS 2015


reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!