Česká Miss 2015: Dívky se učily etiketu od toho nejpovolanějšího

Soustředění kousek za Benešovem je opravdu rozplánované do poslední minuty. Dívky se tak naučí opravdu hodně věcí a hlavně od opravdových odborníků! Po včerejším workshopu s Petrem Havlíčkem o správné výživě dnes absolvovaly přednášku z etikety.
Finalistky České Miss 2015 absolvovaly kurz etikety s Ladislavem Špačkem
Finalistky České Miss 2015 absolvovaly kurz etikety s Ladislavem Špačkem
Lukáš Navara/Česká Miss

reklama

A to od toho nejpovolanějšího, od Ladislava Špačka, který platí za experta na dobré vychování a má za sebou sepsání několika knih z této oblasti. Nešlo ale pouze o teoretickou přednášku, dívky s Ladislavem Špačkem absolvovaly i komentovaný oběd o všech důležitých chodech.

V rámci přednášky se dozvěděly, čeho se mají vyvarovat, jak připravit své partnery na nadcházející dění okolo jejich osoby či kdo se představuje/nebo kdo koho představuje jako první. Po teorii přišla na řadu praxe, a tak se dívky dozvěděly, jak používat vícečetné příbory, jak je odkládat na talíř, jak pít kávu či jíst zákusek.

Opravdu zajímavý program ještě pokračoval, odpoledne čekala dívky pohybová průprava s Ivankou Malou a seminář s plastickým chirurgem Romanem Kufou. V pátek, což je zároveň poslední den soustředění, ještě absolvují hereckou a hlasovou průpravu se Simonou Postlerovou. V sobotu pak dívky čeká první opravdu velká společenská událost, vyrazí za doprovodu patronky Ivy Kubelkové a majitelky České Miss Marcely Krplové na Ples v Opeře.

Mohlo by vás zajímat:

Finalistky České Miss 2015 začaly české soustředění kurzem líčení

Česká Miss 2015: Soustředění v Česku začalo líčením


Finalistky České Miss 2015 na probíhajícím soustředění trochu mrznou...

Česká Miss 2015: Finalistky se dozvěděly tipy, jak si udržet krásnou postavu

Video VIP zprávy: Česká korunka pro Miss Universe je putovní a byla vyrobená v Čechách

ČESKÁ KORUNKA pro Miss Universe: Stála 7,5 milionu!

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama