Česká Miss 2015: Finalistky se dozvěděly tipy, jak si udržet krásnou postavu

Krása a inteligence – těmito základními atributy by se asi měla vyznačovat každá dívka, která se objeví ve finálové desítce soutěže krásy. Nebyly by to ale ženy, kdyby se sebou nebyly neustále nespokojené. A tak finalistky v rámci českého soustředění absolvují několik školení...
Finalistky České Miss 2015 na probíhajícím soustředění trochu mrznou...
Finalistky České Miss 2015 na probíhajícím soustředění trochu mrznou...
Jiří Janoušek

reklama

Výživový poradce Petr Havlíček, který je vyhlášenou kapacitou známou například z primáckého pořadu Jste to, co jíte, přijel za desítkou nejkrásnějších dívek roku 2015 za Prahu do areálu farmy Čapí hnízdo. Měl za úkol dívkám zodpovědět případné dotazy a pomoci jim pochopit, jak správně se stravovat a jakých chyb se vyvarovat.

Podle Petra Havlíčka zdravá strava respektuje člověka, hlavní je prý, aby hlava a srdce byly v harmonii, aby každý člověk, který na sobě chce pracovat, měl čistou mysl. I o tom se bavil v kroužku s finalistkami. A co odpověděl na dotaz, kdy má člověk naposledy jíst během dne? „Platí pravidlo, že by se mělo jíst tak dvě až tři hodiny předtím, než jdete spát. Otázkou ale je, v kolik hodin chodíte do postele. Pokud člověk chodí spát před půlnocí, měl by jíst naposledy okolo 19. hodiny, což je zhruba čas velké večeře. Pokud je ale noční pták a chodí spát později než o půlnoci, tak na řadu přichází tzv. druhá večeře. Ta by ale měla být lehčí – nějaký sýr, kousek pečiva, müsli – aby nezatížila organismus a člověk mohl v klidu usnout,“ zodpověděl otázku, nad kterou asi všichni hloubají, Petr Havlíček. A díky této odpovědi se tedy i dívky mohou přestat trápit večerním hladověním a dát si něco pořádného k jídlu, postavu jim to prostě nezkazí.

Dívky již dopoledne absolvovaly kurz s názvem Praktiky bulvárních médií, který byl ale zahalen rouškou tajemství a nikdo, krom přímých účastníků, tam nesměl. A krátce po obědě navštívily místní stáje a nakrmily koně, se kterými se také pomazlily a vyfotily.

O České Miss 2015 jsme již napsali:

Finalistky České Miss 2015 začaly české soustředění kurzem líčení

Česká Miss 2015: Soustředění v Česku začalo líčením

Česká MISS 2015 - Soustředění Kapverdy

Česká Miss 2015: Finalistky na soustředění ukázaly LUXUSNÍ tělíčka! (video)

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!