Česká Miss 2015: První představení i lekce portugalštiny

Deset finalistek České Miss 2015 to má za sebou! Své první oficiální představení médiím a sponzorům! Čekaly je první oficiální rozhovory, lekce portugalštiny. Holky toho měly na programu dnes až až. Takže úsměv, klapka, jedem!
Finalistky České Miss 2015 byly poprvé oficiálně představeny
Finalistky České Miss 2015 byly poprvé oficiálně představeny

reklama

Hodinu po poledni holky finalistky čekalo první mediální vystoupení. Šlo o oficiální představení děvčat i se soutěžními čísly! Dívky byly mírně nervózní, vždyť moc netušily, čemu všemu budou čelit, přesto to zvládly s bravurou sobě vlastní!

Nebylo to ale to jediné, co za celý den stihly! Již ráno je čekal rychlý mediální trénink a také úprava vlasů a make-upu právě před zmiňovanou tiskovou konferencí. Po kole focení a rozhovorů si mohly dívky chvilku vydechnout a uklidnit se. Vždyť je to hlavně štěstí, že jsou ve finále. Na tom se všech deset shodlo.

V podvečer je ještě čekala lekce portugalštiny, protože už zítra brzy ráno odlétají na týdenní soustředění na Kapverdské ostrovy, kde se portugalsky mluví. Tam je čeká oficiální focení, výlet do kráteru vyhaslé sopky, výlet katamaránem nebo třeba galavečeře s představiteli ostrova Sal, kde budou ubytované!

My pro vás průběh soustředění budeme monitorovat! Těšit se můžete mimo jiné na videa a vlastní deníček z cest naší redaktorky Táni Sáblíkové, která bude s finalistkami na místě.

Již v úterý holky podstoupily vlasové proměny a vybíraly si i plavky:

Finalistky si dva dny před odletem vybraly nové plavky

Přípravy na soustředění finišují! Finalistky mají nové vlasy a plavky

Další články o České Miss:

Gábina doufá, že ve zlatě okouzlí natolik, že jako první Češka titul vyhraje.

Česká Miss Gábina Franková: V čem bude okouzlovat na Miss Universe?

Gábina kromě obří sukně má na hlavě i věnec spletený z kořínků, suchých květů a mašlí.

Jak vznikal národní kroj pro Gábinu Frankovou?

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama