Česká Miss Gábina Franková: V čem bude okouzlovat na Miss Universe?

Královna krásy roku 2014 se chystá na odlet do Miami, kde bude bojovat o titul Miss Universe. A to s dalšími kráskami z 87 zemí! Jakými šaty bude chtít proto Gábina okouzlit porotu?
Gábina doufá, že ve zlatě okouzlí natolik, že jako první Češka titul vyhraje.
Gábina doufá, že ve zlatě okouzlí natolik, že jako první Češka titul vyhraje.
Jiří Janoušek

reklama

Gabriela Franková se bude ucházet o korunku Miss Universe v šatech Miriam Janáskové, která pro Češku vytvořila osm večerních rób a dvoje koktejlky. Cílem bylo podle samotné návrhářky, aby každé ze šatů evokovaly jiný význam a odlišovaly se. Výroba jedněch šatů od návrhu a střihu po finální úpravy trvala přibližně 200 hodin!

Mluvila Gábina do jejich výroby? „Miriam jsem poznala přes kamarádku a jsem za to strašně ráda. Bylo mým snem mít tak krásné šaty, jako měla Terezka Fajksová na Miss Earth. Je to splněný sen. Přišla jsem k Miriam a ona mi ukázala látky, ze kterých šije s tím, že některé by šly ještě objednat,“ popisuje začátky spolupráce s mladou módní návrhářkou Gábina. „Miri jsem nechala připravit návrhy a byly tak skvělé, že jsem jí do toho vlastně vůbec nemluvila,“ dodala ještě usměvavá blondýnka.

Hlavní finálové šaty jsou zlaté barvy, která vyniká a leskne se. „Finálové šaty jsme s Miriam vybíraly podle toho, abych ve finále zazářila. A zlatá barva se zdála jako ta nejlepší,“ usmívala se Gábina. Ta ještě sbaleno nemá, přestože odlétá již zítra, tj. v úterý! A co si s sebou bere za talisman? „Beru si stejného plyšáka jako na finále České Miss. Doufám, že mi přinese štěstí i na Miss Universe.“

A na co se nejkrásnější Češka do Miami těší? A z čeho má strach? „Bojím se toho neznáma. Něco tuším, ale konkrétně nevím. Slyšela jsem o rivalitě mezi holkama, toho se bojím – o holkách z Jižní Ameriky je totiž známo, že získat tento titul je jejich sen a dělají pro výhru všechno. Ale jinak se samozřejmě moc těším! Na všechno!“

Volnou disciplínu by holky během finále Miss Universe mít neměly, Gabča je ale připravena i na opačnou situaci. „Neměla by být, kdyby ano, hrála bych na klavír. Stejně jako ve finále České Miss,“ má jasno.

Krom večerních šatů bude mít na sobě Gábina i variaci na národní kroj s názvem Rodná hrouda z dílny Marie Staré.

Finále je na programu 25. ledna 2015 v Miami! Držíme palce!

Nový ročník České Miss je v plném proudu:

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

A je to tu! Česká Miss 2015 zná své finalistky (rozsáhlá fotogalerie)

Kalousová Andrea, 18 let

Další várka krásek, které se budou ucházet o titul Česká MISS 2015

Video VIP zprávy: Castingy na novou Českou Miss právě probíhají

Holky, do plavek! Hledá se nová Česká Miss

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!