Další várka krásek, které se budou ucházet o titul Česká MISS 2015

Kalousová Andrea, 18 let
Kalousová Andrea, 18 let
Hermina Press

reklama

Do Pardubic přišlo padesát osm dívek, po vyřazování porotou na promenádu v plavkách nastoupilo už jen dvacet tři soutěžících. Do semifinále jich nakonec postoupilo šest.

Porotě dnes předsedala patronka České Miss 2015 Iva Kubelková, která si tentokrát přizvala své kolegyně z televize Prima, Českou Miss 2013 Gabrielu Kratochvílovou a Českou Miss Earth 2013 Moniku Leovou.

Všechny přítomné castingem bravurně provedl moderátor Petr Vágner a ve fanoušky nabitém obchodním centru Afi Palace vystoupil extravagantní zpěvák Jaro Smejkal.

„Dnes to bylo těžké, přišla spousta překrásných adeptek na Českou Miss 2015. Já osobně bych do toho klidně šla podruhé, ale přiznám se, že jsem ráda, že to přeci jen mám za sebou. Jsem šťastná, že jsem to před dvěma lety zkusila, protože vítězství v soutěži mi nastartovalo skvělou pracovní kariéru a můžu si plnit své sny,“ prohlásila krátkovlasá moderátorka hlavních zpráv na Primě a Česká Miss 2013 Gabriela Kratochvílová.

Semifinále se uskuteční 13. prosince ve Špindlerově Mlýně. O titul Česká Miss Universe, Česká Miss World a Česká Miss Earth se finalistky České Miss utkají 28. března v přímém přenosu na obrazovce televize Prima.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Česká MISS 2015 - Casting Pardubice, AFI PALACE

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!