Kapverdský deníček 1. díl: Naše Táňa poprvé v Africe... a rovnou finalistkám České Miss 2015 v patách. Jak se jí balilo?

Tohle je Tánin deníček. Kdyby byl z papíru, měl by růžové třpytivé desky, legrační zámeček na klíček a velkou mašli:-) Táňa poprvé odjela do Afriky a rovnou s finalistkami České Miss 2015. Měří asi o 30 cm méně než všichni z výpravy, mluví potichu, ale je hodně všímavá. Takže čtěte každý den!
Takhle sbalená jsem vyrážela na soustředění České Miss 2015...doufám, že nebudu mít nadváhu!
Takhle sbalená jsem vyrážela na soustředění České Miss 2015...doufám, že nebudu mít nadváhu!
Táňa Sáblíková

reklama

První díl napsala Táňa ve čtvrtek večer. Měla službu, sledovala, co se děje s teroristy v Paříži a do toho balila kufr na Kapverdské ostrovy....

Celý týden jsme v redakci cestu řešili. Nakonec je Táňa v týmu s mužem, jehož jméno se neříká. Tak se těšte na podrobnosti.

A ještě pro představu. Tohle je naše Tánička na akci Muž roku!

Redaktorka Prima-Style.cz Táňa Sáblíková předává cenu redakce Matěji Quittovi Foto:

Redaktorka Prima-Style.cz Táňa Sáblíková předává cenu redakce Matěji Quittovi

Díl 1. Jak sbalit kufr – Toť otázka

Nejtěžším úkolem před odletem do země, kde jste nikdy nebyli a nevíte, co čekat, jaké počasí tam asi bude (protože každá předpověď je jiná a vůbec, věřte meteorologům), je sbalit. A tak mě čekaly otázky jako kolik si vzít triček? S dlouhým, nebo krátkým rukávem? Co tílka, bude tam vůbec na ně?

Vybrakovala jsem proto skříň a vybrala ty „šťastné“ kousky, které se mnou na dalekou cestu poletí. Abyste byli v obraze: poprvé v životě totiž opouštím hranice Evropy a mířím dál. Takže doufám, že budete mít pro jednu drobnou blondýnku pochopení :-)

A co že se tedy skrývá za skvosty v mém superobřím kufru, který je téměř větší než já sama??? Asi hodně z vás si bude klepat na čelo, proč toho beru tolik (když už teď vím, že víc jak polovinu věcí nevyndám ven), ale sichr je sichr. Takže – myslete si, co chcete a jdeme na to!

Celkový seznam (krom samozřejmostí jako spodní prádlo apod.):

4 plavky, 4 tílka, 5 triček s krátkým rukávem, 4 triček s dlouhým rukávem (fakt! Co kdyby tam byla zima?), 2 lehčí svetříky + 1 teplejší (pojedu v něm z Prahy), 1 mikina, 2 dlouhé kalhoty, 2 kalhoty ke kolenům, 2 kraťasy, 1 sukně, 2 šaty, 1 overal, 1 večerní dlouhé šaty (musím být kočka na galavečeři s místními politiky :-D ), 2 saka, nějaké to oblečení na případné cvičení v místní posilovně, 9 párů bot, nějaké ty léky a opalovací krémy.

I když toho je fakt hafo a i moji kolegové při mých výčtech jen udiveně koukali, stále mě trápí zásadní otázka! MÁM VLASTNĚ VŠECHNO???

Mějte se tu krásně,

Pac a pusu

Vaše Táňa

PS: Knížku na čtení, peníze, doklady, notebook, foťák a podobně budu mít v příruční tašce… ;-)

PS2: Držte palce, prosím!

O České Miss jsme ještě psali:

Finalistky České Miss 2015 byly poprvé oficiálně představeny

Česká Miss 2015: První představení i lekce portugalštiny

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

A je to tu! Česká Miss 2015 zná své finalistky (rozsáhlá fotogalerie)

Finalistky si dva dny před odletem vybraly nové plavky

Přípravy na soustředění finišují! Finalistky mají nové vlasy a plavky


reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!