Kapverdský deníček 3. díl: Naše poprvé…

Pravidelná dávka exotiky, krásy a zážitků je tady! Naše redaktorka Táňa pro vás má další zážitky ze soustředění České Miss 2015 z Kapverdských ostrovů! Tak jak se jí tam a deseti kandidátkám na nejkrásnější dívku České republiky daří?
Zkoušení neoprénů. Ve vodě je bez nich zima
Zkoušení neoprénů. Ve vodě je bez nich zima
Táňa Sáblíková

reklama

Druhý den na ostrově začal opravdu brzy, holky se totiž rozhodly, že budou vždy před snídaní sportovat – takže si v půl osmé ráno daly sraz na pláži a běhalo se, jak možná tušíte, bez mé účasti, za což se hluboce stydím. A pak to již finalistky měly nabité: focení u bazénu, rozhovory na pokojích, prostě spousta práce a téměř žádné koláče :-D

Ne, samozřejmě, že nemluvím pravdu. Holky byly vtipné, milé a usměvavé. Vždyť na první sestříhanou reportáž se můžete již brzy těšit – teda pokud se nám podaří zprovoznit internetové připojení, které tu momentálně blbne :-/

A jak jsem zvládla své první vystoupení na kameru coby reportérka já? Raději bych se ani na natočený materiál nekoukala, kdyby to nebylo nutné. Ale snad se vám to bude líbit. Teď už jen materiál sestříhat a vytvořit finální produkt :-) Tedy krátkou reportáž.

Holky pak odpoledne šly vyzkoušet adrenalinové sporty – surfovaly a jezdily v moři na kajaku. Dost je za to obdivuju, protože Atlantik je fakt jedna velká ledárna! Ale zvládly to opět s bravurou, takže klobouk dolů!

Držte palce mně i finalistkám, ať to tu v tom šíleném větrném počasí zmáknem!

Pac a pusu

Vaše Táňa

P.S.: Fotky jsou momentky zachycené na mobil, tak se předem omlouvám za sníženou kvalitu obrazu :-D

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama