Kapverdský deníček 4. díl: Jak jsme se odvázali v kostele!

Pravidelná dávka exotiky, krásy a zážitků je tady! Naše redaktorka Táňa pro vás má další zážitky ze soustředění České Miss 2015 na Kapverdských ostrovech! Jak se jí tam a deseti kandidátkám na nejkrásnější dívku České republiky daří?
Finalistky České Miss 2015 návštěvily místní kostel. A zážitek to byl skvělý!
Finalistky České Miss 2015 návštěvily místní kostel. A zážitek to byl skvělý!
Táňa Sáblíková

reklama

Dnes je neděle, takže se nepracuje! Ne, samozřejmě, že kecám… My tady na Kapverdských ostrovech pracujeme pořád :-D Ale fakt, že je dneska neděle, také ovlivnil náš program. S finalistkami a Tomášem Kobesem, který se tady o nás skvěle stará, jsme se vypravili do evangelického kostela na mši!

A to teda bylo něco, tancovali jsme, zpívali, prostě si to užívali! Celý ten pidikostelík se zpívajícími černochy (představte si gospelové mše v USA) byl narvaný k prasknutí. Samozřejmě Čechy, kterých je tu na dovolené plno a holky jsou pro ně samozřejmě atrakcí. Stejně jako pro místní. A tak netrvalo dlouho a všichni si finalistky fotili. Nejoblíbenější ale stejně nakonec byl věčně se usmívající Leoš, který hopsal a zpíval, jak to umí prostě jen on :-)

Jo, a to jsem zapomněla, včera jsme byli všichni v místním baru s panem honorárním konzulem, cestou nás doprovázeli policisté a místní za finalistkami chodili s dětmi, aby si mohli udělat společnou fotku! Všichni tu prostě ctí národní heslo „No stress“!

Pac a pusu

Vaše Táňa

Mše byla vedena v gospelovém stylu a stálo to opravdu za to! Foto:

Mše byla vedena v gospelovém stylu a stálo to opravdu za to!

 

A jaké byly předchozí dny?

Zkoušení neoprénů. Ve vodě je bez nich zima

Kapverdský deníček 3. díl: Naše poprvé…

lenka 9 - Obrázek 2

Kapverdský deníček 2.díl: Přílet á la filmové hvězdy!

Takhle sbalená jsem vyrážela na soustředění České Miss 2015...doufám, že nebudu mít nadváhu!

Kapverdský deníček 1. díl: Naše Táňa poprvé v Africe... a rovnou finalistkám České Miss 2015 v patách. Jak se jí balilo?

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama