Otevřená ZPOVĚĎ: Strávila jsem týden s Leošem Marešem!

Leoš Mareš – jedna skupina lidí ho miluje, druhá nenávidí, nic mezitím asi ani moc není. Zpověď naší redaktorky Táni Sáblíkové nás opravdu překvapila a Táňa se rozhodla, že se o svůj dojem z nejlepšího moderátora České republiky prostě musí podělit!
Leoš Mareš jak ho neznáte...Z pohledu naší redaktorky Táni Sáblíkové
Leoš Mareš jak ho neznáte...Z pohledu naší redaktorky Táni Sáblíkové

reklama

Na soustředění České Miss 2015 na Kapverdské ostrovy jsem popravdě odjížděla nepříliš nadšená. Představa týdnu ve společnosti krásek, známých osobností a hlavně Leoše Mareše mne upřímně děsila. Zvláště kvůli posledně zmiňovanému.

Osobně jsem do té doby Leoše neznala a z toho, co jsem si vzala z historek, které kolem mě letěly, jsem si moc dobrý obrázek neudělala. Moje předpojatost v jeho případě ale dostala opravdovou lekci! Lekci, ze které budu čerpat asi celý život.

Nejenže jsem se na letišti nesetkala se samolibým člověkem, jehož ego a sláva je vidět na hony daleko, žádnou známku povýšení jsem nepocítila ani po celý týden na Kapverdách. Leoš z dobré nálady vypadával jen sporadicky, neustále bavil přítomné svými historkami, vtipnými bonmoty nebo zapáleně diskutoval.

A jaká témata ho zajímala? Některá vás nepřekvapí, některá ale opravdu nečekáte… Polemika nad topmodelkami, glamour modelkami a světem v minulosti a dnes asi není zarážející, Leoš ale také zabrousil do lingvistického světa, což byste asi nečekali! Jeho koníčkem je totiž zjišťování původu různých českých slov. Člověka to asi zarazí, což byl třeba můj případ. Samozřejmě ale v tom dobrém slova smyslu!

Leoše jsem ale poznala i jako gentlemana, když mě, 153 cm vysokou slečnu, vzal do náručí a vysadil na korbu auta, na které jsme cestovali. Prostě věci, které bych nepředpokládala.

Zkrátka moje představy o Leošovi dostaly pěkně na frak! A to i tím, že Leoš se snažil všechny si zapamatovat a poctivě si zapisoval jména a poznámky do svého mobilního telefonu, který nedával z ruky. Navíc se velice ochotně fotil se všemi lidmi, kteří za ním v průběhu celého týdne přišli a požádali ho o fotku, nikoho neodmítl – a že jich nebylo zrovna málo!

Bonbónkem na konec je, že Leoš měl s sebou na dovolenou knihu, se kterou si občas zalezl do pokoje nebo pod slunečník na pláži a četl… divíte se? Já po týdnu s Leošem ne!

Pac a pusu

Vaše Táňa

O Leošovi jsme již psali:

Cestou na Kapverdy slečny samozřejmě udělaly, co Leoš chtěl - selfíčko v letadle

Leoš Mareš o České Miss 2015: Nevím přesně, jaká by měla být, ale určitě bych nevybral správně

Mše byla vedena v gospelovém stylu a stálo to opravdu za to!

Česká Miss 2015: Leoš Mareš skotačil s finalistkami v kostele

Leoš Mareš se vyjádřil jasně:-) Je náš!

Moderátor Leoš Mareš je PRIMA a konkurenci odmítl!

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!