Přípravy na soustředění finišují! Finalistky mají nové vlasy a plavky

Dva dny před odletem absolvovaly finalistky vlasové proměny a to v salónu Frank Provost. I přes obavy některých holek převládalo nadšení z případné změny. A jak se tedy proměnily? A jaké plavky budou oblékat na bílé pláže na Kapverdských ostrovech?
Finalistky si dva dny před odletem vybraly nové plavky
Finalistky si dva dny před odletem vybraly nové plavky
Jiří Janoušek

reklama

Již v pátek brzy ráno odlétá deset finalistek na soustředění na Kapverdské ostrovy. A tak středa byla ideálním časem pro změnu. A to hlavně vlasovou! Holky dorazily do salonu v centru Prahy v devět hodin ráno a kadeřnice a kadeřníci se pustili do práce.

Nejdřív museli rozhodnout za bedlivého dozoru patronky soutěže Ivy Kubelkové –, co s jakou dívkou podniknou. Nakonec ale nešlo až o tak radikální změny. "Mně jen oživují barvu a melíry, o dramatickou změnu tu nejde. I když i tu jsem prodělala zrovna v září. Rozhodla jsem, že bych chtěla zkusit být blondýna, ale nedopadlo to úplně dobře. Takže jsem šla zpět na brunetku," svěřila se nám Marie Kumberová. Ani Kateřina Balušková nešla do radikální proměny. "I mně jen oživují barvu, od přírody mám takovou světle hnědou barvu vlasů, ale tak pět let už jsem blondýnka."

I přesto se jedna výjimka našla! Kateřina Krobová šla ze své hnědé barvy na zrzavo! Změna to byla ale opravdu povedená! Jak to holkám sluší a v jakých plavkách se budou koupat na soustředění? Mrkněte!

-SaTan-

O České Miss 2015 jsme již napsali:

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

A je to tu! Česká Miss 2015 zná své finalistky (rozsáhlá fotogalerie)

Kalousová Andrea, 18 let

Další várka krásek, které se budou ucházet o titul Česká MISS 2015

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama