Soustředění České Miss 2015: Finalistky obdarovaly místní děti

Dopolední program finalistek České Miss 2015 byl jasný, na devátou hodinu ranní zamířily za dětmi do zařízení, které se o ně stará, když rodiče pracují. Dívky proto vzaly dárky, které pro ně měly připravené, a vyrazily.
Finalistky České Miss 2015 navštívily místní děti a obdarovaly je
Finalistky České Miss 2015 navštívily místní děti a obdarovaly je
Táňa Sáblíková

reklama

Na místě je očekávalo asi dvacet dětí nejrůznějšího věku od pěti, šestiletých až po dvanácti, třináctileté. A na dívky se velice těšily, přece jen je to pro ně vytržení ze stereotypu všedních dní. A tak dostaly různé sešity, pastelky a sladkosti. Netrvalo dlouho a s našimi finalistkami byla většina z nich nejlepšími kamarády.

Dívky jim ukázaly, jak se skáče český panák nebo hraje Kolo, kolo mlýnský, na oplátku jim místní pak předvedli, jak umí tancovat – a že se bylo na co koukat! Po dvou skvěle strávených hodinách se ale musely dívky rozloučit, čekal je totiž odpoledne ještě výlet na sever ostrova a také návštěva restaurace, kterou provozuje jeden z Čechů, který zde žije.

Finalistky prostě měly nabitý den! A to se právě nyní připravují ještě na galavečeři, na které by měla pravděpodobně být i první dáma Kapverdských ostrovů.

Na soustředění se ještě stalo:

Mše byla vedena v gospelovém stylu a stálo to opravdu za to!

Česká Miss 2015: Leoš Mareš skotačil s finalistkami v kostele


reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama