Cesty z dluhů: Patrik se snaží udělat vše pro to, aby se jeho rodina měla dobře. Jenže ví opravdu, jak zkrotit rodinné finance?

Zvládne Patrik Mácha splácet hypotéku, živit děti a nezhroutit se z mnoha zaměstnání? Navíc když do rozpočtu přispívá sám – jeho žena je na mateřské dovolené a stará se o děti. Zvládne takovou zodpovědnost? Sledujte pořad Cesty z dluhů 19. 8. 2020 ve 23.15 na Primě!
Cesty z dluhů 3
Cesty z dluhů 3
archiv TV Prima

reklama

Patrik je velký srdcař a hlavně táta od rodiny. Je to taky muž mnoha řemesel. Opravdu se snaží, aby se jeho rodina měla dobře. Ani jeho žena Míša na mateřské dovolené nelení a ráda by víc rozjela svoje podnikání. Oba pracují do úmoru, přesto na dovolené nebyli šest let. Většinu peněz, které vydělají, „spotřebují“ a neušetří.

Podívejte se na exkluzivní upoutávku:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Cesty z dluhů (3) - upoutávka

Pětičlenná rodina bydlí v rodinném domku na severní Moravě. Na dům si rodiče vzali hypotéku a na jeho dostavbu mají další úvěry. Aby mladou rodinu uživil, má Patrik hned několik „zaměstnání“. Kromě práce moderátora a DJ provozuje autoškolu, u dopravního podniku brigádničí jako řidič autobusu a dělá výkopové práce.

Všechno, co vydělá, „padne“ na splátky, chod domácnosti a dům. Rodina si nevytváří žádné finanční rezervy. Že to může mít katastrofální důsledky, se ukázalo nedávno. Karanténní opatření kvůli pandemii kompletně zavřelo Patrikovo podnikání. A to doslova ze dne na den.

Příběhy účastníků docu show Cesty z dluhů jsou různé, ale jedno mají společné. Účastníci všech dílů vědí, že je třeba postavit se na vlastní nohy, zvládnout dluhy a nepropadat se hlouběji do pasti nesplacených úvěrů a nevýhodných půjček. Jenže v běžném životě, bez poradce, se to málokdy podaří. I proto přichází skupina Prima s novým pořadem Cesty z dluhů. Představí čtyři rodiny, které se souhrou okolností ocitly ve špatné finanční situaci. V každém díle moderátor a finanční poradce Jan Waldhauser radí, jak projít krizí rodinného rozpočtu. Rozdává úkoly, které vedou k lepší finanční gramotnosti, a penalizuje ve chvíli, kdy členové rodiny úkoly nesplní či nemají ani snahu s problémy cokoli dělat. Jak se říká: Peníze hýbou světem… Hýbou ale i vztahy, a tak je cílem pořadu Cesty z dluhů zajistit nejen plné peněženky, ale i spokojenost rodiny.

Sledujte pořad Cesty z dluhů 19. 8. 2020 ve 23.15 na Primě!

Sledujte Cesty z dluhů on-line

Cesty z dluhů logo

Cesty z dluhů: Spočítejte si jednoduše, jaké jsou vaše rodinné náklady. Kolik a na co vám zbývá?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!