160. díl – Vždyť to nic není

Lída si konečně našla čas, aby zašla na kontrolu s nádorem, který má v hlavě. Své ošetřující lékařce ale zapře rodinnou anamnézu. Co udělá Rudolf, až se to dozví? Do Hradiště se vrací Dan Pánek. Čeká ho Jiří se Zlatou, kteří se vrátili do domu po Janákových, a přijela i Stázka.
Cesty domů (160) - Obrázek 5
Cesty domů (160) - Obrázek 5

reklama

Do Hradiště se opět vrací Dan. Chce zapomenout na měsíce ústavní léčby, kterou podstoupil, a začít nový život. Pomoci mu v tom hodlá celá jeho rodina. Jirka se Zlatou se znovu nastěhovali do vily, kterou Jirka původně prodal Janákovým. Přijíždí sem i Stázka, aby byla svému milovanému vnukovi co nejblíže. Nabízí mu i peníze. Dan se ale chce znovu na nohy postavit sám, i když ví, že to vůbec nebude jednoduché. Jak se Zlata srovná s tím, že bydlí pod jednou střechou s psychicky narušeným člověkem? A za kým povedou Danovy první kroky?

Hradišťská policie prošla reorganizací, takže pod Vejnara s Honzou nově spadá i závažná trestná činnost. Proto vyšetřují případ mrtvé ženy, kterou někdo uškrtil, zabalil do igelitové fólie a hodil do rybníka. Vejnar s Honzou postupně vyslýchají všechny delikventy v okolí. Pomáhá jim v tom nový strážmistr Marek Černý (Filip Blažek). K předběžnému výslechu je předvedený i Dan. Co jeho výslech prokáže? A kdo nakonec odhalí totožnost mrtvé ženy?

Lída si po dvou měsících konečně našla čas, aby šla na kontrolu se svým nádorem v hlavě. Její ošetřující lékařkou je Valerie Černá (Lenka Vlasáková). Lídě řekne, že nádor se jí maličko zmenšil.

Lída to považuje za dobrou zprávu. Černá jen potvrdila to, co Lída tvrdila od začátku. Vždyť to nic není. Proto doktorce zapře jejich rodinnou anamnézu – že na rakovinu zemřela i její matka. Co jí na to řekne Pacina? A co udělá Rudolf, až se dozví, že Lída doktorce Černé lhala?

Bára se necítí dobře. Měla dojem, že zahlédla Dana. A když se její domněnka potvrdí, cítí se ještě hůř. Její bledost má ale ještě jiný důvod. Bára má pro celou rodinu zásadní zprávu. Čeká miminko. Jak zareaguje Honza, až se dozví, že bude znovu tátou?
 
Sledujte stý šedesátý a zároveň první díl nové řady seriálu Cesty domů v pondělí 4. února od 20.15 na Prima family.

reklama

reklama