166. díl – To už nikdy neříkej

Černá konečně podlehne a prozradí Rudolfovi, co chtěl vědět. Co udělá Rudolf s Ríšou, až zjistí, jaký je Lídin skutečný zdravotní stav? Zlatě s Jirkou se narodí synek Štěpán. Co bude s Danem? Bude z nich teď jedna velká rodina? Někdo poškodí auto Míly Jírové. Hrozí, že by mohla být další obětí?
Cesty domů (166) - epizoda - Obrázek 2
Cesty domů (166) - epizoda - Obrázek 2

reklama

Rudolf každý den vytrvale chodí za primářkou Černou, aby mu prozradila, jaký je skutečný zdravotní stav Lídy. A jednoho dne se dočká. Lídiny snímky z CT se „omylem“ objeví v počítači primáře kardiochirurgie. Když je Rudolf s Ríšou zkoumají, jsou v šoku. Rudolfovi konečně dojde, proč se Lída odmítá léčit. Jde si s ní rázně promluvit. Jak si to představuje? Bez boje se vzdát a nechat ho tady na všechno samotného? Jak mu Lída zdůvodní své rozhodnutí? A bude ho Rudolf akceptovat?

Jirkovi a Zlatě se narodí synek Štěpán. Když Dan vidí, jak je táta šťastný, je mu jasné, že pro něj už v Jirkově nové rodině místo nikdy nebude. Aby ulehčil tátovu černému svědomí, Dan z vily odejde. Bohužel zjistí, že nemůže počítat ani s pomocí Vendy. Ta má spoustu starostí s tím, že přijel Šimon a prozradil, že se s Vendy vzali. Dan je rozhozený a má strach, co s ním řetěz zklamání udělá. Obzvlášť když vysadil uklidňující prášky, které musí brát. Pak ale potká někoho, komu taky není zrovna do zpěvu. Kdo to bude a co mu Dan nabídne?

Na rekapitulaci dílu se podívejte ZDE:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Cesty domů (166) - rekapitulace

Pacina těžce nese to, že Lída rezignovala a nechce se svou nemocí bojovat. Zhroutí se z toho a Petr má o ni strach. I on by Lídě moc rád pomohl, ale neví jak. Jediné, co pro ni může udělat, je donést jí prášky, aby netrpěla bolestmi. Petr nesouhlasí s tím, co Lída dělá, ale svým způsobem jí rozumí. On si něco podobného prožil se svou první ženou. Protože Lídu chápe, Lída se mu svěřuje víc než Rudolfovi. O co Petra požádá? A bude Petr souhlasit?

Pátrání po vrahovi manželek policistů se zatím nijak dál neposunulo. Z Prahy přijede odborný poradce, který má Vejnarovi s Maškem pomoci sestavit portrét pachatele. Hradišťskou kriminálku zaskočí další útok. Tentokrát jej neodnese žádná žena, alespoň ne přímo. Někdo poškodí auto Míle Jírové. Kriminálka je rázem v pohotovosti a Soudek nabízí, že bude Mílu hlídat. Ale Míla nedává najevo strach. Hrozí jí, že by se mohla stát další obětí? Nebo jde jen o hloupý vtip?

Sledujte stý šedesátý šestý díl seriálu Cesty domů v pondělí 25. února ve 20.15 na Prima family.

 

reklama

reklama