174. díl – Zápas

Rudolf dál zůstává s bezdomovci, i když má zraněnou nohu. Vendy ho jde přemlouvat, aby se vrátil domů. Poslechne ji Rudolf? Vejnar objeví video, které dokazuje, že se Pavlína účastnila závodů, které organizuje Renek. Přemluví Honza Pavlínu, aby Renka udala? Šimon jde pomáhat Petrovi do ordinace.
Cesty domů (174) - Obrázek 2
Cesty domů (174) - Obrázek 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Rudolf dál zůstává s bezdomovci a odmítá se vrátit domů. Všichni ve vile to vědí, ale před Vendy to tají. Nechtějí, aby začala vyvádět. Rudolfovi alespoň posílají jídlo a čisté oblečení. Rudolf je tu svým zvláštním způsobem spokojený, má pocit, že konečně našel někoho, komu může pomoct. Když se Vendy dozví pravdu, vydá se za tátou přesvědčit ho, aby se vrátil domů. Jenže tentokrát s tátou není vůbec žádná řeč. Nechce odejít, přestože má poraněnou nohu. Naopak Vendy rázně vyžene. Vendy je nešťastná. Přišla o mámu, copak teď ztratí ještě tátu?

Na rekapitulaci dílu se podívejte ZDE:

 

Cesty domů (174) - rekapitulace
Cesty domů (174) - rekapitulace

 

Petr sám táhne ordinaci, ale začíná toho na něj být moc. Pacina proto přemluví Šimona, aby tátovi pomohl a převzal od něj Rudolfovy služby. Šimon to udělá. V ordinaci ho ale najde Vendy, která si sem přišla pro obvazy a léky pro Rudolfa. Cítí se podvedená, že se Šimon zastává někoho, kdo zabil její mámu. A vůbec ji nezajímá, že Šimon chce pomoct svému tátovi tak, jako ona pomáhá Rudolfovi. Rudolf vzápětí nakráčí do ordinace. Začnou se s Petrem urážet a posléze i prát. Šimon je od sebe roztrhne. Je mu táty líto. Pochopí ho konečně?

Honza s Vejnarem dál vyšetřují případ mrtvé dívky a Renka Sokola. Vejnar najde u Pavlíny v mobilu video, které dokazuje, že se také účastnila podivných závodů, které Renek organizuje. Ukáže video Honzovi a požádá ho, aby Pavlínu vyslechl. Honza to udělá, ale Pavlína je tvrdý oříšek i pro něj. Renka chrání a nic neřekne. Do případu navíc zasáhne i Renkova matka. Honza s Vejnarem jsou zoufalí; a navíc jsou v případu čím dál víc osobně angažováni. Jak dlouho bude trvat, než jim Míla případ vezme?

Za Valerií přijde její bývalá pacientka – mladičká Marie. Bohužel se jí nemoc vrátila a Valerie si na oddělení nechá ji i její malou dcerku Beátku. Kvůli nim se zdrží v nemocnici a propásne návštěvu sociální pracovnice, která k nim domů přišla projednávat žádost o adopci. Když ale vidí domnělý nezájem ze strany Černých, naštvaně odejde. Valerie je nešťastná, ví, že toto nedorozumění zavinila ona a že se zase o něco vzdálila svému snu o dítěti. K čemu se Valerie odhodlá?

Sledujte stý sedmdesátý čtvrtý díl seriálu Cesty domů v pondělí 25. března ve 20.15 na Prima family.

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
7