175. díl – Je to tvůj život

Někdo přepadl bezdomovce a brutálně je zmlátil. Rudolfovi se naštěstí nic nestalo. Ani tohle ho nepřivede zpátky do vily? Vejnar řeší další akci povedené partičky kolem zlaté mládeže, ale Renek s Pavlínou ho zraní.Valerie si vezme domů dcerušku své pacientky Marie. Jak se na to bude tvářit Marek?
Cesty domů (175) - Obrázek 1
Cesty domů (175) - Obrázek 1

reklama

Policie má další případ. Někdo přepadl bezdomovce a brutálně je zmlátil. Rodina se vyděsí, má strach o Rudolfa. Ale ten měl víc štěstí než rozumu, útočníci jej vynechali. V nemocnici se Rudolf potká s Venclem, který si jeho ponížení vychutnává, i s Alicí. Ta se snaží zapůsobit na jeho svědomí a mluví mu do duše. Rudolf je na výslechu u Honzy, ale policii moc nepomůže. Byla tma a on byl opilý. S Rudolfem se na policii potká i Míla. Před ní jedinou se Rudolf stydí za to, jak vypadá. Přesto se znovu vrátí k bezdomovcům. Míla je ale otřesená tím, jak hluboko Rudolf klesnul. Co pro Rudolfa udělá?

Na rekapitualci dílu se podívejte ZDE:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Cesty domů (175) - rekapitulace

Pavlína ve své zamilované zaslepenosti dál brání Renka Sokola. Aby se jemu a partě zavděčila, uspořádá v Betyině hospodě noční pitku. Renek útratu a škodu, kterou opilá mládež způsobila, uhradí, ale chová se arogantně a Bety i policii se vysmívá. Pavlína stojí na jeho straně a uteče s ním z domu. Zoufalý Vejnar se dozví o další adrenalinové akci povedené partičky. S Honzou přijedou právě včas, aby ji přerušili. Většina účastníků nebezpečné akce uteče, ale Renek žene situaci do krajnosti a spolu s ním i Pavlína. Když se je Vejnar pokouší zastavit, rozjedou se autem proti němu. Co se stane?

Vendy pořád vyvádí a pořád nesnáší Petra Kosíka. Ale moc dobře si uvědomuje, že pokud chce Šimona zpátky, další krok je na ní. Šimon už svou dávku trpělivosti vyčerpal. Vendy se proto vydá ke Kosíkům se Šimonem si promluvit. Odpustí jí Šimon její nesnesitelné chování? A dají se zase dohromady?

Marie je po operaci a Valerie se stará jak o ni, tak o její malou dcerku Beátku. Jenže situace se nedá udržet, holčička být v nemocnici už nemůže. Valerie ji proto vezme k sobě domů. Dan s tím nesouhlasí, bojí se, aby se Valerie na Beátku moc neupnula. Když si ji ale Valerie vezme domů, Dan se o holčičku krásně stará. Valerii si tím získá, Dan je jí zase o něco bližší. Naopak Markovi dítě doma vadí a nehodlá Valerii pomáhat. Má jiné starosti. Musi uklidňovat svého parťáka, který se začíná hroutit. A potřebuje vymyslet, jak by útok na bezdomovce hodil na Dana. Podaří se mu to?

Sledujte stý sedmdesátý pátý díl seriálu Cesty domů ve středu 27. března ve 20.15 na Prima family.

reklama

reklama