176. díl – Nejsi vězeň

Vejnar je těžce zraněný, ale naštěstí přežije. Pavlína si vyčítá, co zavinila. Řekne konečně policii všechno, co ví o Renkovi a jeho partě? Valerie se stará v nemocnici o Marii a doma o její malou Beátku. Míla vzala Rudolfa. A co bude dál? Zůstane u ní, nebo se vrátí domů?
Cesty domů (176) - Obrázek 1
Cesty domů (176) - Obrázek 1

reklama

Vejnar je těžce zraněný; operace trvá dlouho, ale on naštěstí přežije. Pavlína si vyčítá, co zavinila. Sesype se a souhlasí, že vypoví o Renkovi a jeho partě všechno, co ví. Vysvětluje, že jí Renek strhnul volant, proto tátu srazila. Bohužel její výpověď nestačí k tomu, aby policie Renka zatkla. Honza později najde na internetu, že se koná další závod slepých jezdců, a protože potřebuje sehnat nějaké důkazy o Renkovi, rozhodne se tam jet. Jelikož je Vejnar v nemocnici, vezme s sebou Marka. Kdo bude nakonec závodit a co dalšího se stane?

Na rekapitualci dílu se podívejte ZDE:

 

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Cesty domů (176) - rekapitulace

 

Valerie se v nemocnici stará o Marii a doma o malou Beátku. Vezme holčičku do nemocnice, aby Marii uklidnila, že se její dcerce daří dobře. Zatímco Marek není z dítěte vůbec nadšený, Dan Valerii naopak pomáhá. Ale zároveň vnímá, jak holčička na Valerii působí. Má strach, že se na ni Valerie příliš upíná. Valerie přizná, že si pohrává s představou, jaké by to bylo, kdyby jí Beátka zůstala. Dan ji před takovými myšlenkami varuje, ale zároveň si Valerii svým přístupem ještě víc získává.

Rodina si konečně trochu oddychne, když se dozví, že Míla vzala Rudolfa k sobě. Zachovala se jako dobrá přítelkyně, ale chůvu mu dělat nebude. Může u ní zůstat, jak dlouho bude chtít, ale může se taky hned sebrat a vrátit se do vily. Míla ho do ničeho nenutí, rozhodnutí je na něm. Rudolf má o čem přemýšlet. Stejně tak Mojmír Soudek, který se Míle přijde omluvit s kytkou v ruce. A místo Míly mu otevře Rudolf. Jak Mojmír zareaguje, když Rudolfa uvidí? A o čem si oba muži popovídají?

Vendy se začíná pomalu uklidňovat. Omluvila se za své ošklivé chování Báře, zase se sblížila se Šimonem. Dokonce se Šimonem za Báru zaskočí v hospodě, když se Báře udělá špatně. Vzala na milost i Mílu za to, že dokázala tátu odvést od bezdomovců. Poté, co si Vendy zajde k Míle s tátou promluvit, ho začíná možná i chápat. Přesto na něj doma čeká tak, jako vždycky čekávala máma. Vrátí se Rudolf, nebo bude Vendy čekat zbytečně?

Sledujte stý sedmdesátý šestý díl seriálu Cesty domů v pondělí 1. dubna ve 20.15 na Prima family.

 

reklama

reklama