180. díl – Bude líp, bude hůř

Valerie nabídne Danovi místo na svém oddělení. Je nalezena další mrtvá žena, tentokrát na zahradě u policisty Franty Šťastného. Honza s Vejnarem jsou v šoku. Že by masovým vrahem byl on? Bára má potíže, proto jde k doktorovi, kde se dozví velmi špatné zprávy. Dvojčata i ona jsou v ohrožení života.
Takhle to u Bernátů vypadá na idylku
Takhle to u Bernátů vypadá na idylku

reklama

Valerie se pořád odhodlává k tomu, že Markovi přizná svůj vztah s Danem a že se od něj odstěhuje. Po dalším výstupu s Markem udělá alespoň jeden zásadní krok: přijme Dana na své oddělení. Dan je dobrý doktor a ona byla hloupá, že mu místo nenabídla už dřív. Doktoři na jejím oddělení bohužel nejsou z nového kolegy, jehož minulost tu všichni znají, nijak nadšeni. Valerie si ale razantně prosadí svou, Dan u ní pracovat bude. Stejně odhodlaně si chce Valerie vyjasnit situaci i s Markem. Ten je ale totálně zničený. Co se mu stalo? A řekne mu Valerie to, co měla v úmyslu?

Na rekapitulaci dílu se podívejte ZDE:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Cesty domů (180) - rekapitulace

Vendy se snaží alespoň trochu napravit to, co pokazila. Překoná se a jde k Míle orodovat za Rudolfa. Míla jí ale vysvětlí, že mu nemůže pomoct ani ona. Vendy jde vzápětí za Šimonem. Doufá, že když se Rudolf přiznal, Šimon by jí konečně mohl odpustit. Tam ji ale čeká šok. Šimon má pro ni místo usmíření rozvodové papíry. Vendy s nimi odejde. Na mostě nad řekou přemýšlí, co má dělat dál, když zaslechne volání o pomoc. Zdá se, že alespoň jednu dobrou věc zvládne udělat. Koho Vendy vytáhne z řeky? A co vůbec dělala na mostě?

Honza riskuje svou kariéru a dál se snaží najít spojitost mezi vraždou Žanety Mladé a Kristiánem Černým. Znovu si Kristiána předvolá k výslechu. Ten mu vyhrožuje, že ho zničí. Výslech přeruší nečekaná zpráva. Našla se další mrtvá žena, tentokrát v bazénu u domu, kde žije policista Franta Šťastný. Honza s Vejnarem jsou v šoku. Je možné, že by tím masovým vrahem byl nenápadný Franta? Jak jim to mohlo uniknout?

Bára se necítí dobře. Unavuje ji nejen těhotenství, ale i starost o dům. Kači se o ni začíná bát. Protože Honzu odvolali k dalšímu případu, doprovodí Kači Báru k doktorovi. Tam se Bára nedozví nic dobrého. Břicho ji tak divně bolí proto, že dvojčata jsou v ohrožení života. Jedno bere krev druhému. Doktoři navrhují radikální řešení, jinak budou ohroženy životy jak dětí, tak Báry. Bára je zdrcená a neví, co má dělat. Potřebuje si o tom promluvit s Honzou. Jak se nakonec rozhodne?

Sledujte stý osmdesátý díl seriálu Cesty domů v pondělí 15. dubna ve 20.15 na Prima family.

reklama

reklama