184. díl – Společná cela

Marek přivede domů Rebeku, která je ochotná donosit Markovi s Valerií dítě jako náhradní matka. Valerie je nejdřív zásadně proti, ale pak na tento návrh váhavě přistoupí. Honza s Vejnarem najdou v lese mrtvou mladou ženu. Všechno ukazuje na to, že vrahem je její manžel.
Komu uvěří, že pomohl Lídě?
Komu uvěří, že pomohl Lídě?

reklama

Marek je spokojený, že má Valerii zase doma, a vymýšlí cokoli, jen aby ji tam udržel. Nedá mu moc práce namluvit jí, že je psychicky na dně a měla by se vzdát zaměstnání. Pak začne znovu mluvit o dítěti a navrhne nečekané řešení. Přivede do domu studentku Rebeku, která by se mohla stát náhradní matkou a donosit dítě místo Valerie. Valerie o tom nejdřív nechce ani slyšet. Ale touha po dítěti je silnější a ona váhavě souhlasí. Bohužel jako vždy dostane od Marka další krutou lekci. Co přesně se stane v jejich ložnici?

Na policii přijde rozrušená Věra Nosková. Má na oblečení krev a neví, co se stalo. Přišla nahlásit zmizení své dcery. Protože s ní Kristián kdysi něco měl, přizvou Honza s Vejnarem k vyšetřování i jeho. Tomu jedinému je Nosková ochotná něco říct. Honza s Vejnarem jdou vyslechnout manžela zmizelé ženy a přitom najdou v lese její tělo. Ze svědka mají rázem pachatele. Jenže všechno do sebe příliš snadno zapadá, což se jim nezdá. Kristián předvede, že ne nadarmo je považovaný za legendu policie. Jaké bude mít tento případ rozuzlení?

Na rekapitulaci dílu se podívejte ZDE:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Cesty domů (184) - rekapitulace

Danovi se stýská po Valerii. Náladu mu nepřidá ani její zástupce Kružík, který mu v nemocnici velmi znepříjemňuje život. Když má Dan službu v ambulanci, Kružík ho vyhodí. Nemůže Danovi odpustit, že ho Valerie protežuje. Když na to Valerie přijde, Dana se nezastane, naopak souhlasí s Kružíkovým postupem. To Dana ještě víc rozhodí. Jako by to tušil, zastaví se za Danem Jirka. Snaží se Dana rozptýlit a mluví s ním i o Valerii. Na jeho popud Dan Valerii zavolá. Co mu Valerie do telefonu řekne?

Z Anglie přiletí na pár dní na návštěvu Martin s Helčou. Martin se konečně usmíří s Petrem. Když ale Petr vidí, jak si Martin cení toho, že Rudolf si půjde dobrovolně sednout do vězení, mrzí ho to. V Petrovi se opět ozvou pochybnosti a opět řekne Rudolfovi, že půjde přiznat na policii, kdo vlastně pomohl Lídě zemřít. Rudolf mu to rozmlouvá, ale marně. Tak vymyslí originální způsob jak Petra zadržet. Zamkne ho u nich ve vile v dílně. Kdo Petra nakonec vysvobodí? A půjde Petr opravdu na policii, jak vyhrožoval?

Sledujte stý osmdesátý čtvrtý díl seriálu Cesty domů v pondělí 29. dubna ve 20.15 na Prima family.

reklama

reklama