186. díl – Nejsem blázen

Vencl se po noci strávené s Vendy cítí jako Casanova. Konečně si chce začít užívat a rozhodně se nechce vázat. Dan ve snaze zachránit svou pacientku Maděrovou násilím vnikne do jejího bytu. Paní Hotová přinese policii důležitý důkaz v případu vraždy Žanety Mladé.
Václav Janák má velkou radost
Václav Janák má velkou radost

reklama

Vendy litovala úletu s Venclem hned, jak se vedle něj probudila. Ale Vencl ne. Společná noc s Vendy mu otevřela oči. Konečně pochopil, jak balit holky. Tak proč by se měl právě teď vázat na Evu s Marečkem? Do ženění se nehrnul ani předtím a teď už se mu do chomoutu vůbec nechce. Eva je milá a hodná, ale on si chce ještě něco užít. Vendy má vůči Evě výčitky svědomí. Protože s Venclem není rozumná domluva, poprosí Ríšu, aby s ním promluvil. Jenže ani on neuspěje. Jak se Vencl zachová? Přizná Evě svůj úlet s Vendy?

Dan se marně snaží dozvonit na pacientku Maděrovou. Ví, že je tam, telefonovala s ním a pak začala kolabovat. Aby jí Dan pomohl, musí nakonec vyrazit dveře od bytu. Toho si nemůže nevšimnout sousedka, která Dana považuje za zloděje a zavolá na něj policii. Není náhoda, že přijede zrovna Marek. Nechává si posílat hlášení, vyloženě číhá na jakýkoliv Danův chybný krok. A tenhle si pořádně vychutná. Vůbec ho nezajímá, že Dan se pokouší Maděrové pomoct. Co řekne na Markův horlivý zásah Honza?

Na rekapitulaci dílu se podívejte ZDE:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Cesty domů (186) - rekapitulace

Eva má strach o tátu, bojí se, že se jeho zdravotní stav ve vězení zhoršil. Přijde proto k Bernátovým a přemluví Rudolfa, aby s ní jel tátu navštívit a prohlédl ho. Rudolf nakonec souhlasí a jede. Václav Rudolfa ujišťuje, že se cítí dobře. Při životě ho drží hlavně vědomí, že je Eva šťastná. Když je Rudolf na odchodu, ve věznici je nahlášený poplach. Někdo se pokusil o ozbrojený útěk a v tu chvíli nikdo nesmí odejít. Rudolf tak neplánovaně stráví zavřený v jedné z cel několik hodin. Nečekaná zkušenost s ním docela otřese. K čemu se po návratu z vězení rozhodne?

Na policii přijde rozrušená paní Hotová. Nese Honzovi a Vejnarovi důležitý důkaz. Kapesník od krve, který Kristián Černý zapomněl u ní v autě v den, kdy byla zavražděna Žaneta Mladá. Honza s Vejnarem se radují, že mají konečně něco, co usvědčí Kristiána z vraždy. Nechají kapesník prozkoumat v laboratoři. A snaží se zabavit Marka, aby neslídil kolem. Čekání na výsledky je nekonečné. Bude krev na kapesníku skutečně Kristiánova?

Sledujte stý osmdesátý šestý díl seriálu Cesty domů v pondělí 6. května ve 20.15 na Prima family.

reklama

reklama