188. díl – DNA jako důkaz

Honza pozve k Bernátovým Dana i s Valerií. Děti jsou nervózní, nechápou, proč k nim Dan teď chodí. Honza dětem přizná, že Dan je taky jeho syn. Marek s Kristiánem si vyříkají minulost. Co se Marek od otce dozví? Marek číhá před domem, kde bydlí Dan s Valerií. Omráčí Dana a unese ho v jeho autě.
Konečně Honza řekl dětem, že Dan je jejich brácha
Konečně Honza řekl dětem, že Dan je jejich brácha

reklama

Honza pozve k Bernátovým Dana, tentokrát i s Valerií. Osobně si pro ně přijede, aby je do vily odvezl. Maskuje tak strach, který o Dana má. Ve vile promluví s Valerií. Varuje ji před Markem a nabádá ji, aby byli s Danem opatrní. Honza není jediný, kdo má strach. Bojí se i děti, ale pro změnu Dana. Nechápou, pro k nim Dan teď pořád chodí. Honza musí s pravdou ven. Vezme Dana k nim do pokoje a přizná jim, že Dan je jeho syn a jejich velký brácha. Vysvětlí dětem, proč Dana nevychovával a proč je Dan takový, jaký je. Jak děti tuto informaci přijmou?

Vejnar s Honzou zajdou do vily Černých. Jsou si téměř jistí, že vrahem Žanety Mladé byla Eliška Černá, ale potřebují důkaz. Ideálně vzorek DNA. Ale stačila by i Kristiánova výpověď, on přece musí vědět, co se tenkrát přesně stalo. Protože ale Černí nechtějí spolupracovat, Honza s Vejnarem začnou mluvit o exhumaci paní Černé. To oba Černé rozzuří. Kristián běsní – jak si dovolují otírat se o jeho ženu? Marek je v šoku. Myslel si, že se všechno kdysi odehrálo úplně jinak. Když policie odejde, oba Černí si vyříkají minulost. Co se Marek od Kristiána dozví? A jakým přiznáním šokuje otce syn?

Na rekapitulaci dílu se podívejte ZDE:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Cesty domů (188) - rekapitulace

Z Ameriky se vrací Šimon. Zajde za Vendy, aby věděla, že je zpátky. Marta mu sice leccos naslibovala, ale nic z toho nevyšlo. Vendy jeho přítomnost bere na vědomí, ale momentálně má dost jiných starostí. Upnul se na ni Vencl, který se nezvládá starat o svou matku a o Marečka. Vendy trápí svědomí, tak mu pomáhá, i když má Vencla plné zuby. Snaží se ho taky přivést k rozumu. Eva se probrala z narkózy, spoléhá na něj. Chce, aby Vencl Marečka adoptoval, aby nešel do dětského domova, kdyby ona nepřežila. V takovou chvíli se Vencl na Evu přece nemůže vykašlat. Co Vencl nakonec udělá? A čím Vendy překvapí Šimon?

Honzovo varování před Markem nebylo plané. Marek ztratil zdravý rozum a ovládá ho pomsta. Hlídá před domem, kde bydlí Dan s Valerií. Čeká, až se dočká. Dana omráčí a unese. Valerie vidí, jak Marek odjíždí Danovým autem, ale neví, co přesně se stalo. Okamžitě volá policii. Kam Marek Dana veze?

Sledujte stý osmdesátý osmý díl seriálu Cesty domů v pondělí 13. května ve 20.15 na Prima family.

reklama

reklama