198. díl - Láska přes plot

Domov je tam, kde na nás čeká láska. Valerie se po letech setká se svou matkou Simonou. Honza s Daliborem pátrají po zmizelém Robertovi. Veronika odejde od rodiny a nastěhuje se k Hynkovi.
Roman Zach jako Hynek Kenigr
Roman Zach jako Hynek Kenigr

reklama

V této úvodní epizodě 7. řady seriálu Cesty domů se seznámíme se dvěma novými rodinami: Kenigrovými a Duškovými.

Soudkyně Simona Kenigrová (Veronika Freimanová), její nevlastní syn – státní zástupce Hynek (Roman Zach), syn Jaryn (Radúz Mácha) a dcera Mariana (Markéta Hrubešová) žijí sice všichni pod jednou střechou, ale do idylické rodiny mají daleko.

Druhá rodina - Duškovi – bydlí ve vedlejší vile. Táta Dalibor (Igor Chmela), jeho žena Veronika (Jana Janěková ml.) a jejich syn Michal (Vincent Navrátil).

Na rekapitulaci dílu se podívejte ZDE:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Cesty domů (198) - rekapitulace

Veronika Dušková opouští manžela a stěhuje se do domu svého přítele Hynka Kenigra. Hynek pověsí na dům prapor s nápisem „Pravda vítězí“, demonstruje tak svou k Veronice a to, že ji po třech letech dostal. Simona ho ovšem brzy svěsí, protože jí to přijde jako šaškárna.

Dalibor (muž Veroniky) mu přijde dát přes hubu. Rvou se, připlete se do toho Jaryn a odnese to. Hynek ho jednou ranou pošle k zemi. Veronika volá záchranku.

Dalibor chce Veroniku zpátky, ta ale odmítá. Hrozně by chtěla, aby se s ní ke Kenigrovým přestěhoval i syn Michal. Ten chce ale zůstat s otcem.

Máma Simona spěchá za Jarynem do nemocnice. Tam se nečekaně setká se svou další dcerou Valerií Černou (Lenka Vlasáková), s níž několik let nemluví. Setkání s matkou Valerii zasáhne víc, než by tušila. A překvapením ještě není konec. Z léčení se vrací Ivana Pánková (Linda Rybová). Jak na návrat matky zareaguje Dan Pánek (Martin Kraus)? A co to bude znamenat pro vztah Dana a Valerie?

Mariana nese nelibě, že se Simona chce usmířit s Valerií, i to, že Hynek si přivedl Veroniku. Žárlí na všechny a nejradši by byla, kdyby to doma zůstalo jako dřív.

Dalibor Dušek by Hynka Kenigra nejraději už nikdy v životě neviděl. To, že mu přebral ženu, je jen poslední kapka. Dalibor Hynka nenávidí už spoustu let. Proč, to se postupně budeme dozvídat.

Bohužel se oba muži potkávají víc, než je jim milé. Nejen, že jejich domy sousedí, ale Dalibor pracuje na kriminálce a spolu s Honzou Maškem (Miroslav Etzler) bude řešit případ, který má na starosti právě Hynek. Dokážou při práci zapomenout na osobní zášť?

Sledujte první díl nové série, v pořadí už stý devadesátý osmý, v pondělí 19. srpna ve 20.15 na Primě.

A podívejte se na fotky:

reklama

reklama