199. díl - Pověste ho vejš

Simona usiluje o smíření s Valerií. Dalibor se mstí Hynkovi za Veroniku. Ivana po návratu z léčení vyžaduje zpátky Dana i své postavení.
Dva rivalové v lásce - Dalibor a Hynek
Dva rivalové v lásce - Dalibor a Hynek

reklama

Dalibor se synem Michalem teď hospodaří doma sami. Michal se musí dívat na to, jak je otec v háji a pije. Snaží se mu to rozmluvit.

Dalibor má chuť Hynkovi ublížit, nejlépe ho zabít. V noci jde k nim před dům – naštěstí ho vidí Simona. Má s ním dlouhou řeč o životě.

Dalibor se chce Hynkovi pomstít. Vyláká ho na staveniště a tam se s ním chce poprat. Hynek to nejdřív odmítne, ale když není úniku, začnou se rvát. Dalibor ho nakonec naloží do bedny a jeřábem vytáhne do výšky, kde ho nechá viset.

Na scéně se objevuje soudce Juraj Semerád, přítel Simony. Mluví o svatbě, od které si slibuje, že by mohla všechny smířit.

Na rekapitulaci dílu se podívejte ZDE:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Cesty domů (199) - rekapitulace

Simona se chce usmířit s Valerií, což se jí nakonec povede. Jde za ní do nemocnice, tam se to jen nakousne, nakonec přijde Vali za ní domů a omluví se jí. Jediný, kdo to vidí hodně nerad, je Mariana.

Dalibor s Honzou vyšetřují smrt Vejnara. Státní zástupce, kterým je Hynek Kenigr, jim není nakloněn.

Ivana jde za Hynkem, chce se vrátit na zastupitelství. Hynek to odmítne. Ivana je z toho hodně vyřízená, odpoledne ji navíc navštíví Honza a řekne, aby se od něj držela dál. Nechce, aby mu zase způsobila problémy. Dan je u toho a mámu utěšuje.

Sledujte 199. díl seriálu Cesty domů II ve středu večer ve 20:15 na Primě.

reklama

reklama