200. díl - Rodinná oslava

Simona chce mít u svých zásnub celou rodinu. Veronika je z Hynka stále zklamanější. Dalibor na poslední chvíli zachrání život Honzovi.
Mariana se po letech setkává s Valerií a její Romankou a vůbec není příjemná
Mariana se po letech setkává s Valerií a její Romankou a vůbec není příjemná

reklama

Veronika spí na gauči, když ji probudí příchod Hynka, byl celou noc pryč, všichni ho hledali. Je celý promočený a odmítá říct, kde byl. I Veroniku pošle do háje, Veronika je z Hynka stále zklamanější.

Při snídani Simona celé rodině oznámí, že večer budou její zásnuby a že si přeje, aby tam všichni byli. Mariana má hned hlavní starost, jestli pozve i Valerii. Protože Simona o to dost stojí, Mariana se jí chce zavděčit a navrhne, že Valerii sama pozve.

Dalibor uklidňuje Soudka, že Hynkovi nic neudělal. Do toho přijde Honza s tím, že sebrali Pavlínu Boudovou - dceru Vejnara, za prostituci. Chce ji vyslechnout kvůli Vejanrově smrti. Honza je při výslechu nekompromisní, Daliborovi se to nelíbí, pohádají se. Do toho přijde Hynek, který zuří, že začali výslech bez něho. Nicméně z Pavlíny nic nedostanou.

Na rekapitulaci dílu se podívejte ZDE:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Cesty domů (200) - rekapitulace

Ivana vyjede na Valerii kvůli Romaně, že bůhvíco z ní vyroste, Valerie je hodně zaskočená. O to víc, když vidí, jak Ivana manipuluje Danem.

Mariana jde za Valerií a pohádá se s ní, a řekne jí, ať za Simonou neleze, že ji nikdo z nich nechce vidět.

Dalibor vystopuje Honzu, který šel pátrat po bratrovi Pavlíny, a tím Honzovi zachrání život, sám se při tom zraní.

Zásnubní večeře se nevydaří: Simona se dozví, že jí Mariana lhala, pohádají se. Hynek se pohádá s Jarynem kvůli jeho dívce Zuzaně. A Veronika musí běžet za zraněným Daliborem.

U slavnostní večeře zůstává jen Simona a Juraj Semerád. Simona tváří v tvář tomu, jak je její rodina rozpadlá, Jurajovu nabídku odmítá a rozhoduje se zůstat v domě a dát rodinu do pořádku.

Sledujte další díl Cest domů v pondělí večer ve 20.15 na Primě.

reklama

reklama