201. díl - Děti

Dalibor se pokusí získat zpátky Veroniku. Valerie už nemůže Ivanu vystát. Honza odmítá nabídku zůstat u kriminálky a vrací se na akademii.
Ivaně už se podařilo Dana s Valerií rozhádat
Ivaně už se podařilo Dana s Valerií rozhádat

reklama

Michal se na kole srazí s Hynkem, ten ho obviní, že to udělal naschvál. Michal se později přizná Daliborovi i Veronice. Veronika mu chce být nablízku a přijme Daliborovu nabídku společné večeře. Michal hned po jídle odejde, Dalibor se pokusí s Veronikou, kterou obměkčí vyznáním lásky, vyspat. Ale Veronika vycouvá.

Dalibor přizná, že má sexuální problém, který ho trápí celou tu dobu, co spolu nespali, ale chce se léčit, udělat všechno proto, aby se vrátila. Veronika je zaskočena. Nakonec Dalibora obviní, že vinu za jejich nefunkční vztah házel celé ty roky sobecky na ni.

Hynek nedošel k soudu, kde se mělo jednat o svěření dětí do jeho péče. Rodina i děti mu to mají za zlé. Hynek není schopen vysvětlit, proč to neudělal.

Na rekapitulaci dílu se podívejte ZDE:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Cesty domů (201) - rekapitulace

Ivana obviní Romanu, že jí ukradla z peněženky peníze. Valerie to má za intriku, jak poškodit její vztah s Danem, peníze dá Ivaně ze svého. Ale Romana se později přizná – peníze skutečně vzala, bylo jí líto dětí z domova, koupila jim dárky. Valerie jí odpouští, Dan taky. Ale Valerie nemůže Ivanu vystát, chce, aby se odstěhovala.

Ukáže se, že Semerád je milenec Ivany. Ivana nastupuje k soudu, má sdílet kancelář s Hynkem. Ten běsní, nakonec zjistí, že místo jí zařídil Semerád. Ten se usmíří se Simonou, dostal od ní vzácné hodinky.

Mariana viní Simonu z toho, že má raději Valerii jak ji, opije se v hospodě, kam pozve Valerii, chce po ní, aby jí slíbila, že jí matku nehodlá vzít. Valerie předá Marianu Simoně, ta nabídne Valerii rozhovor, chce si promluvit o minulosti. Valerie neodmítne.

Honza končí v práci, případ Roberta Vejnara je uzavřen. Soudek naléhá, aby zůstal. Honza ale definitivně odmítne.

Sledujte další díl Cest domů ve 20.15 na Primě.

A tady se zatím podívejte na fotky:

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!