202. díl - Maminka

Simona tryznou za maminku zesnulou v emigraci stmelí rodinu. Dalibora s Hynkem dostihne jejich provinění. Ivana citově vydírá Dana. Sledujte Cesty domů v pondělí ve 20.15 na Primě.
Dalibor má nového parťáka - Jaryna Kenigra
Dalibor má nového parťáka - Jaryna Kenigra

reklama

Dalibor a Jaryn zamezí znásilnění paní Píšové. Pachatel je Karel Zdenák, Daliborův a Hynkův velitel z vojny. Hynek na něj nechce vydat zatykač.

Ukáže se, že se v minulosti oba společně provinili na Zdenákově ženě, která na následky zemřela. Dalibor se chce k dávnému provinění přiznat. Hynek tuší, že se mu tím Dalibor mstí za Veroniku. Veronika se Dalibora snaží přesvědčit, ať to nechá spát. Dalibor odmítne.

Simona se chystá rozptýlit popel své téměř nepoznané maminky. Je to příležitost, při níž se mezi Valerií a Marianou nalomí ledy.

Na rekapitulaci dílu se podívejte ZDE:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Cesty domů (202) - rekapitulace

Semerád řekne Ivaně, že s ní je jen kvůli sexu. Valerii vysvětlí, že se Simonou to myslí vážně. Valerie ho před Simonou neshodí.

Ivana přijde k soudu nepřipravená, schválně nechá desky v práci, aby mohla zkomplikovat život Semerádovi. Pak obviní i Romanu, že ji schovala desky. Pak se dozví, že Semerád s ní prakticky nepočítá a Valerie ji vyhazuje z domu. Citově vydírá Dana, zpracuje ho. Dan ji nenechá z Valeriina domu odejít.

Jaryn se setká se Zdenákovou nevlastní dcerou Alenou. Znají se ze školy. Je jasné, že Alena ho zaujala.

Sledujte 202. díl Cest domů v pondělí ve 20.15 na Primě.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!