203. díl - Ztracená čest

Dan je na nervy z napětí mezi Valerií a Ivanou. Dalibor s Michalem věří v návrat Veroniky. Hynek oslní rodinu smiřovací večeří.
Jaryn Aleně skoro zachránil život
Jaryn Aleně skoro zachránil život

reklama

Jaryn se Zuzanou v autě hlídkují před domem Píšových. Jaryn usne, ale Zuzana ho vzbudí, že tam viděla nějakou bitku. Jaryn vtrhne do domu a najde pobodané Píšovy. Zdenák je ještě na místě činu, překvapí ho ze zálohy – a Jaryn skončí v bezvědomí. Zdenák uteče.

Dalibor je u Zdenáka doma a čeká na něj. Mezitím se od jeho dcery Aleny dozvídá, že otce nenávidí za to, že utýral její matku. Dalibor je překvapený ze zjištění, že se Zdenáková léčila dávno předtím, než byla napadená. Zdenák přijde domů a dojde ke rvačce. Dalibor ho přemůže a zatkne.

Na rekapitulaci dílu se podívejte ZDE:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Cesty domů (203) - rekapitulace

 

Jaryn zoufale hledá svoji služební zbraň, kterou ztratil při zásahu u Píšových. Propadá stále větší depresi.

Romana jde první den do školy. Napětí mezi Valerií a Ivanou trvá. Dan je z toho na nervy, v noci nebyl doma. Ivana to nakonec rozlouskne a sebere se s tím, že se stěhuje pryč. Ale vztah mezi Valerií a Danem kvůli tomu pořád trpí.

Zdenák odmítá vypovídat, ale když se u výslechu sejdou Hynek i Dalibor, oba si vychutná. Ví moc dobře, co jsou zač, a s chutí jim připomene celou jejich vojenskou historii i smrt Ctirada.

Píšová zemřela a Píša leží těžce zraněný v nemocnici. Kdyby Hynek nechal na Zdenáka uvalit vazbu, jak požadoval Dalibor, oba by byli v pořádku. Hynek dostává od všech velkou sodu. Soudek si na něj oficiálně stěžoval a Hvízdal Hynka potrestá. Ivana si přisadí... Hynek je sklíčený z toho, že má na svědomí smrt Píšové. Omlouvá se všude, kde to jde, a snaží se jít do sebe. Dokonce uspořádá usmiřovací večeři pro celou rodinu, zvlášť pro Veroniku a Simonu.

Dalibor před Michalem spřádá plány, čím překvapí Veroniku, až se vrátí. Je o jejím návratu skálopevně přesvědčený. Zato Michal je k tomu skeptický.

Sledujte 203. díl Cest domů ve středu 4. září ve 20:15 na Primě.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!