206. díl - Mluv, prosím, pravdu

Poprvé se setkáme s novou postavou - Sváťou Pechem, nevlastním bratrem Simony Kenigrové.
Alena bude postřelená, ale přežije
Alena bude postřelená, ale přežije

reklama

Sváťa Pech se omylem vloupá k Duškům, místo k Simoně, kterou chtěl vesele překvapit. Dalibor ho odnese ke Kenigrům. Simona nechá Pecha ve vile přespat, ale ráno ho vyhodí.

Jarynovou pistolí je postřelena Alena, když spolu s Jarynem a Daliborem číhají na chlapa, který jí ukradl kabelku. Naštěstí jen ztratí hodně krve, ale smrtelné to není.

Jaryn se chce přiznat Soudkovi, nakonec se i přizná. Sváťa však vymyslí akci, jak dostat zpět pistoli – čímž by se Jaryn vyhnul sesazení v práci a následnému vyhození.

Na rekapitulaci dílu se podívejte ZDE:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Cesty domů (206) - rekapitulace

Romana chce zpátky k matce. Vymyslí si, že ji Dan osahává a jde rovnou za Kenigrem. Ten jí to neuvěří, ale nabídne jí pomoc, protože takováhle věc je vždycky ošemetná. Když přijde Valerie, Romana svou výpověď vezme zpět.

Ivana Pánková Dana čím dál víc vydírá a on už je schopen se věnovat jenom jí. Pokusí se na ni sehrát divadlo a dostat ji zpět do blázince, to se mu ale nepovede. Ivana má opět navrch a ještě víc si ho omotává kolem prstu.

Valerie zavolá Procházkovou, už si s Romankou neví rady. Ta jim dává poslední šanci se usmířit – jinak se jí Valerie musí úředně zřeknout. Valerie je na dně, je to její největší prohra. Dan od nich odchází. Romana ji nakonec prosí, jestli by jí nějak nepomohla, aby se mohla vrátit k matce. Valerie je nešťastná.

Sledujte 206. díl Cest domů v pondělí večer ve 20.15 na Primě.

reklama

reklama