208. díl - Přejezd

Valerie se pomstí Ivaně za Romanu. Dalibor podplatí Ctiradovou. Jaryn volí mezi Alenou a Zuzanou.
Simona, matka Valerie, se snaží pomoc
Simona, matka Valerie, se snaží pomoc

reklama

Ctiradová vydírá Dalibora; ze synových dopisů vyčetla nové okolnosti, které doprovázely jeho smrt, a Dalibor s tím nějak souvisí. Dalibor vybere rodinné úspory a snaží se ji uplatit.

Poté to Ctiradová zkouší i na Hynka, ale ten ji vyhodí. Veronika se však dozví, na co Dalibor potřeboval peníze. Snaží se zjistit, za co Dalibor zaplatil.

Dalibor se opije a mluví o tom, že způsobil smrt Ctirada. Naléhá na Veroniku, aby Hynek Ctiradové také zaplatil. Veronika nedokáže odhalit, co za tím vězí.

Romana se snaží zabránit maminčině sebevraždě, ale obě přejede vlak. Valerie se jde pomstít Ivaně a zmlátí ji. Přimotá se do toho Dan. Ivana si vezme na obranu nůž a Valerie se na něj nešťastnou náhodou nabodne...

Na rekapitulaci dílu se podívejte ZDE:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Cesty domů II (208) - rekapitulace

Valerie má jen povrchové zranění, ale psychicky je na dně. Simona ji vezme k sobě do vily. Všichni se o ni vzorně starají, dokonce i Hynek, ale Valerie cítí, že je tu navíc.

Sledujte 208. díl Cest domů v pondělí ve 20.15 na Primě.

reklama

reklama