209. díl - Pytlák

Veronika se snaží vyzvědět Daliborovo tajemství. Valerii vytáčí Hynkův nezájem o děti. Jaryn je v šoku z lékařského nálezu.
Dokázali byste vyšplhat pro své dítě do koruny stromu?
Dokázali byste vyšplhat pro své dítě do koruny stromu?

reklama

Alenino vyšetření na onkologii se neukáže pozitivní, zato Jaryn má nález. Je z toho v šoku. Pech mu chce pomoct, připraví mu speciální lék – srnčí srdce. Když ale v lese srnce krade a nakládá ho do policejního auta, vidí ho při tom myslivci.

Valerie dál bydlí ve vile Kenigrů. Dan se svěří Veronice, že na Valerii bude čekat.

Hynek znovu nejeví zájem o děti, odmítne je mít u sebe po dobu, po kterou bude Zdena Klepáčová na operaci. Je z toho konflikt v celé vile, Hynkovi to vyčítá nejen Veronika, ale i Valerie. Později volá Zdena, že Fanda utekl, nakonec ho najdou v lese, odmítá slézt, dokud Hynek nevyleze na strom taky.

Semerád se rozhodne, že bez ohledu na nesouhlas Simony dostane ze zastupitelství sám Ivanu pryč. Když ji však přijde oznámit, že po víkendu ji Hvízdal propustí, Ivana se kaje, pláče nad Romankou, chtěla všem pomoct a nedomyslela to.

Semerád navštíví Ivanu večer v jejím bytě, má o ni strach. Nakonec se s ní i vyspí.

Na rekapitulaci dílu se podívejte ZDE:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Cesty domů II (209) - rekapitulace

Veronika má sraz se Ctiradovou, předá jí peníze místo Hynka. Ctiradová jí odmítne povědět cokoliv víc. Veronika navštíví Dalibora, ale ten nechce říct, o co šlo. Naopak se od ní dozví, že Jaryn, kterému nafackoval, má rakovinu. Jde se omluvit a při té příležitosti zjistí novou informaci.

reklama

reklama