210. díl - Všichni šťastní?

Ivana chce potopit Rudolfa. Hynek se dozví pravdu o Leošovi a Daliborovi. Veronika přizná Michalovi svou chybu.
Dalibor se nechá zmlátit
Dalibor se nechá zmlátit

reklama

Ctiradovou přepadnou a okradou, ona obviní Dalibora. Ten to vyšetřuje s Hynkem, Hynek se dostane k dopisům a dozví se pravdu o Leošovi a Daliborovi.

Valerie se vrací zpátky do nemocnice. Dan se jí snaží přiblížit, ale ona to odmítá. Dan jí předá výsledky Aleny Brázdové, vypadá to velmi špatně. Valerie si to vezme na starost.

U Kenigrů se má konat grilování pro Hynkovy děti, které se na tátu velmi těší. Veronice se sem dokonce podaří dostat i Michala.

Rudolf má soudní stání kvůli nehodě, Ivana ho chce potopit, Honza jde za soudkyní Simonou, prosí ji, ale vypadá to, že si moc nepomohl.

Na rekapitulaci dílu se podívejte ZDE:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Cesty domů II (210) - rekapitulace

Semerád se pohádá se Simonou kvůli Bernátovi, nelíbí se mu, že Simona mu u soudu pomohla a setřela Ivanu, která pro Bernáta chtěla co nejtěžší trest. Semerád přizná, že Bernát kdysi spal s jeho ženou a ta se se Semerádem pak rozvedla. To, že Semerád dal Rudolfovi deset let, byla pomsta. Simona je v šoku.

Alena prosí Valerii, aby o její nemoci nemluvila s Jarynem, potřebuje, aby ten byl silný a věřil, že Alena je tu jen pro něj.

Grilování naprosto zkrachuje. Hynek po odhalení Daliborova tajemství uteče před svými dětmi a místo grilování popíjí s Ivanou v kanceláři. Veronika je z něj zoufalá, už na to nemá sílu a před Michalem přiznává, že možná udělala chybu.

Dalibor se sebevražedně nechá zmlátit v ringu. Domů ho odvleče Pech, je naštvaný, už ví, jak to bylo s jeho milovaným Leošem, všechno Daliborovi vyčte.

Sledujte Cesty domů v pondělí 30. září ve 20.15 na Primě.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!