215. díl - Zpoždění

Veronika odejde s Michalem bydlet k Hynkovi. Honza nastupuje zpátky na oddělení. Alena se sblíží s Jarynem se vším všudy. Sledujte 215. díl Cest domů ve středu 16. října ve 20.15 na Primě
Honza se bojí o Dana
Honza se bojí o Dana
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Michal se pohádá s Daliborem. Vyčítá mu, že jim celé roky lhal, a odchází s Veronikou bydlet ke Kenigrovým...

Honza s Daliborem dostanou na stůl nový případ. Vraždu bezdomovce v kolonii za městem, podle všeho se zločin stal ve stejný den, kdy zemřela Ivana. Všichni kromě Honzy jsou přesvědčeni, že je to přesně Danův rukopis. Když navíc svědek vypoví, že tam viděl mladíka v běžeckém a popíše Dana, i Honza se vyděsí a v předtuše nejhoršího běží k Valerii domů, kde nechal Dana.

Michal viní ze všeho Pecha, proto u něj zazvoní s partou kamarádů a pořádně si ho podají.

Na rekapitulaci dílu se podívejte ZDE:

Cesty domů II (215) - rekapitulace
Cesty domů II (215) - rekapitulace

Aby mohl Honza dál pracovat na případu, přijímá Soudkovu nabídku a nastupuje zpátky na oddělení. Honza s Daliborem zatknou Dana, ten si nic nepamatuje, ale snaží se s nimi spolupracovat. Valerie působí chladně, jako by jí už bylo vše, co se děje s Danem, jedno.

Hynek má hned první večer malou slovní rozepři s Michalem. Veronika to hasí a prosí Hynka, aby dal Michalovi šanci. Hynek přislíbí, ale hned vzápětí u nich zvoní rozlícený Dalibor a jde si s Michalem vyřídit to, jak ponížil Pecha.

Alena s Jarynem se konečně sbližují se vším všudy.

Sledujte 215. díl Cest domů ve středu ve 20.15 na Primě.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
7