219. díl - Něco je jinak

Valerie nabídne Hynkovi pomoc s dětmi. Simona a Petr navštíví vězněného Rudolfa. Mariana zachraňuje Oskara. Sledujte 219. díl Cest domů ve středu ve 20.15 na Primě.
Valerie se pomalu sbližuje s Hynkem
Valerie se pomalu sbližuje s Hynkem

reklama

Dalibor vybíjí svou bezmoc a zoufalství v tělocvičně, kam přivolal Sváťu Pecha. Svěří mu, že se Veronika přiznala k vraždě Ivany Pánkové.

Dan utíká z domu. Valerie tuší, že se stalo něco zlého, ale nedokáže ho zadržet.

Za Veronikou domů přichází Honza a sepisuje její doznání. Pro Dalibora i Michala je to vyhrocená situace, Michal zareaguje výbuchem. V téže chvíli dorazí Sváťa, který si vzpomněl na zvláštní okolnosti rvačky s Danem Pánkem.

Valerie nabídne Hynkovi, že s ním půjde za dětmi, aby mu pomohla překonat bariéru. Je z toho velmi hezké odpoledne pro všechny a Hynek se následně přizná, jak velkou vinu vůči svým dětem cítí.

Na rekapitulaci dílu se podívejte ZDE:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Cesty domů II (219) - rekapitulace

Úplně opilý Oskar zaviní malér v nemocnici a Valerie požádá Marianu, aby ho zachránila. Mariana ho najde v hospodě, odvede domů a začne detox.

Simona s Petrem jdou za Rudolfem do vězení. Tam se Petr přizná, že v ordinaci skončil a vede ji cizí doktor. To Rudolfa konečně vyburcuje, chce domů.

Sledujte 219. díl Cest domů ve středu ve 20.15 na Primě.

reklama

reklama